Ak Gençlik, çalışmalarını var gücü ile sürdürüyor...

Ak Gençler tarafından ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik İzzet Baysal Caddesi'nde açılan 'İlk Oyum, İlk Heyecan' standı büyük ilgi görüyor...

 Ak Gençlik, çalışmalarını var gücü ile sürdürüyor...

'İLK OYUM, İLK HEYECAN' STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

7 Haziran Pazar günü gerçekleşecek olan seçim öncesi yaptıkları çalışmalarla taraflı tarafsız herkesin taktirini toplayan AK Parti Bolu Gençlik Kolları, yine örnek bir çalışmaya imza attı.

Ak Gençler, 3 bin 200 gencin ilk kez oy kullanacağı Bolu'da, İzzet Baysal Caddesi'nde açtıkları 'İlk Oyum, İlk Heyecan' standı ile genç seçmene yönelik çalışma başlattı.

Gençlere eski Türkiye'yi anlatan gazeteler dağıtarak 13 yılda yapılan hükümet çalışmaları hakkında bilgiler veren gençlik kolları üyeleri tarafından açılan stant,  Bolulu gençler ve üniversite öğrencileri tarafından büyük ilgi görüyor. Stant, seçim yasaklarının başlayacağı Cumartesi günü saat 17.00'ye kadar açık kalacak.

"GENÇLERİMİZE VERİLEN ÖNEM HER GEÇEN GÜN ARTMAKTA"

Ak Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel, standa gösterilen ilgiden dolayı gençlere teşekkür ederek, 7 Haziran'da gençlere büyük iş düştüğünü belirtti. Sönmezel, "Yeni Türkiye yolunda ülke olarak önemli bir seçime giriyoruz. Hükümetimiz tarafından yapılan çalışmalarla gençlerimize verilen önem her geçen gün artmakta. AK Gençler olarak, bizler üzerimize düşen sorumluluğun bilinci ile Bolu'da ilk kez oy kullanacak genç kardeşlerimizi bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bu nedenle İzzet Baysal Caddesi'nde 'İlk Oyum, İlk Heyecan' adını verdiğimiz bir stant kurduk.

"GENÇLİK, AK PARTİ'MİZİN YANINDA..."

Sağ olsunlar Bolulu ve üniversiteli genç arkadaşlarımız standımıza büyük ilgi gösteriyor. Gençlerimiz, çıkardığı yasalar ve gençlere yönelik destekleri ile gençliğin önünü açan Ak Parti'mizin yanında olduklarını ifade ediyorlar. Bu da bizleri oldukça memnun ediyor" dedi. Sönmezel ayrıca, tüm Bolulu gençlere 7 Haziran Pazar günü  sandığa giderek oylarını kullanma çağrısında bulundu. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2015, 20:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124