AK GENÇLİK MECLİS’E DAMGA VURDU!

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Salı günü gerçekleştirilen AK Parti Grup toplantısına Ak Parti Gençlik Kolları teşkilatı damgasını vurdu. Kalabalık bir grup ile Başkent’in yolunu tutan İl Gençlik Kolları yaptıkları tezahüratlarla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dikkatini çekmeyi başardılar.

AK GENÇLİK MECLİS’E DAMGA VURDU!
Gençlik Kolları İl Başkanı Samet KOCADAĞ ve İl Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan kalabalık bir partili grubu TBMM'de gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısı'na katıldı.
Bolu İl gençlik kolları teşkilatının yoğun katılım gösterdiği Ak Parti grup toplantısında; Bolu milletvekillerimiz Arzu AYDIN ve Fehmi KÜPÇÜ salondan içeri girdiklerinde teşkilatımızın salonu inleten tezahüratlarıya duygulandıkları gözlerden kaçmadı. Bolu’daki gençlik yapılanmalarının güçlü kadrosu olan Ak Gençlik farkını her yerde göstermeye devam ediyor. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye gündemine ilişkin önemli mesajlar verdiği toplantı da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın salona girdiği andan itibaren sevgi gösterilerinde bulunan Bolu teşkilatı, ‘Dik dur eğilme, Bolu halkı seninle. Onlar konuşur Ak Parti yapar. Bolu burada, Reisinin yanında' diye yaptıkları tezahüratlarla grup toplantı salonunu deyim yerindeyse adeta inlettiler.
AK GENÇLİK’TEN ERDOĞAN SEVGİSİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaklaşık bir saat kürsüde kaldığı grup toplantısında İl Gençlik Kolları üyelerinin tezahüratları karşısında Cumhurbaşkanı Erdoğan sık sık konuşmasını yarıda kesmek zorunda kaldığı da gözlerden kaçmadı. Başbakan Erdoğan'da bunun üzerine konuşmasına kısa bir süre ara vererek İl Gençlik Kolları üyelerini tebessümle dinlediği gözlemlendi. 
AK GENÇLİK’TEN MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET

Grup toplantısından sonra Bolu milletvekilleri Arzu AYDIN ve Fehmi KÜPÇÜ’ye de  hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan gençlik kolları teşkilatı, milletvekillerinin gösterdikleri yakın ilgiden dolayı da memnun olduklarını dile getirdiler. Bolu milletvekilleri ziyaretinden sonra Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Ahmet BÜYKGÜMÜŞ’e de tebrik ve başarı ziyareti gerçekleştiren üyeler, sonrasında ise meclisten ayrıldılar.
Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 01:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129