Ak Gençlik’te hedef ilk kez oy kullanacaklar

Bolu'da 3-0 parolasıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti'de, Taha Furkan Sönmezel'in başkanlığındaki gençlerin saha performansı diğer siyasi partilerin gençlerine parmak ısırtıyor.

 Ak Gençlik’te hedef ilk kez oy kullanacaklar

AK Parti’nin lokomotif güçlerinin başında gelen gençlik kolları 200 kişiyle saha da seçim çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalarının sağlıklı yürütülmesi amacıyla çok sayıda ekip oluşturan Taha Furkan Sönmezel başkanlığındaki AK Parti İl Gençlik Kolları, moral ve motivasyonun en üst düzeyde olduğu Bolu’da, her milletvekili adayı ile seçim sahasını adım adım geziyor, Adil Esen başkanlığındaki Merkez ilçe teşkilatının köylerde ve kent merkezinde gerçekleştirdiği çalışmalara destek veriyor.

Gençlerin üstlendiği çalışmalar sadece adayların çalışmaları ile bitmiyor... Genç seçmenlere büyük önem veren Sönmezel başkanlığındaki Ak Gençlik, Genel Merkez Gençlik Kolları tarafından başlatılan #EskiTürkiye , #İlkOyumİlkHeyecan ve #HayatGençlerleGüzel projeleri kapsamında basılan 20 bin adet gazeteyi kapı kapı dolaşarak vatandaşa ulaştırıyor.

HEDEF GENÇ SEÇMENLER

İlk defa oy kullanacak 3 bin 400 seçmene de bire bir ulaşarak içeriğinde AK Parti'nin gençlere yönelik icraatlarının olduğu "Hayat Gençlerle Güzel" adlı kitabını dağıtıyor. Düzenlenen piknik ve konser organizasyonu ile de farklı şehirlerden gelen gençlerin kaynaşmasına katkı sağlıyorlar.

Ayrıca, 28 Şubat Post-Modern darbenin en önemli mağduru Merve Kavakçı ile Gazeteci yazar Fatih Tezcan'ı Bolu'ya getirerek, üniversitede  düzenlenen konferanslarda eski Türkiye'nin hafızalarda diri tutulmasına yardımcı oluyor. Bunların yanı sıra, Seçim Koordinasyon Başkanlığı (SKM) tarafından kent merkezinde açılan Seçim Büroları'nda görev alarak Hükümet-Millet arasındaki iletişimi sağlıyorlar.

"TÜM TÜRKİYE PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAK"

AK Parti’nin parlayan yıldızı Genlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel, 7 Haziran akşamı yeniden 3 milletvekili çıkarmanın gururunu yaşayacaklarını söyledi. "Milletimize inanıyoruz" diyen Sönmezel, "Bu millet ülkemizin 13 yılda nerelerden nereye geldiğini çok iyi biliyor. Halkın içinden gelen Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğindeki AK Parti'nin hizmetlerini hep takdir etti ve girdiği 3 seçimde de desteğini sürekli arttırarak  tek başına iktidarı bizlere teslim etti. Rabbimize hamd olsun bu kutlu yolda bizimle yürüyen ve yeni Türkiye'nin inşasına katkı tüm seçilmişlerimizde, o kutsal emanete sahip çıkmak için gece gündüz çalıştı. Türkiye, 10 gün sonra yeniden sandığa gidecek. Ben inanıyorum ki başta Bolulu aziz hemşerilerimiz olmak üzere tüm Türkiye partisine sahip çıkacak, rekor bir oy oranı ile Yeni Türkiye'nin inşası için Başbakanımız Ahmet Davutoğlu önderliğindeki AK Parti'mize  "Durmak yok, yola devam" diyecektir" dedi.

Açıklamasının devamında özverili çalışmalarından dolayı ekibine de teşekkür eden Sönmezel "Öncelikle ben, yola çıktığımızdan bugüne kadar durmadan ve yılmadan çalışan, ülkemizin ve partimizin istikrarına katkı veren tüm ekibime teşekkür ediyorum. Bu kutlu davada onlarla yol arkadaşı olmaktan, birlikte yürümekten onur ve gurur duyuyorum. Ve Rabbime hamd ediyorum. Allah onların hepsinden razı olsun" ifadelerini kullandı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2015, 19:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128