Ak Kadınlar, köylünün duasını aldı

Bolu Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın, yaşlılar haftası dolayısı ile merkeze bağlı 3 köydeki yaşlıları ziyaret etti. Yaşlıların tek tek ellerini öperek, bir süre sohbet eden Başkan Aydın, köy sakinlerinden büyük ilgi gördü.

 Ak Kadınlar, köylünün duasını aldı

Bolu'da 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla yaklaşık bir haftadır huzurevi ve ev ziyaretleri gibi çeşitli etkinliklerle yaşlılarla bir araya gelen Ak Parti, Cuma günü köylere çıkartma yaptı.  Merkeze bağlı Yuva, Yukarı Çamlı ve Sazakkınık Köyü'nü ziyaret eden Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın ve 15 kişiden oluşan kadın kolları üyeleri, köy sakinlerinin büyük ilgisi ile karşılandı. Muhtar ve köy temsilcisi eşliğinde evleri gezen kadınlar, köyde yaşayan yaşlıların ellerini öperek, sohbet ettiği yaşlılara lokum ve bisküvi ikramında bulundu.

"ONLAR SAYESİNDE RAHATA KAVUŞTUK"

Sevgi selinin hakim olduğu Yuva Köyü'ndeki ziyaretler esnasında, ismi öğrenilemeyen yaşlı bir kadın, gözyaşları içinde Ak Parti'ye ve seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Eroğan'a dualar ederek, "Hastanelerde yaşadığımız ilaç kuyruklarından, doktorların, hemşirelerin azarlamalarından  bu parti sayesinde kurtulduk. Köylerimizde yolumuz, suyumuz, her şeyimiz var. Daha ne isteyelim ki? Bugün, mübarek cuma, Allah onlardan razı olsun. Onlar sayesinde rahata kavuştuk, bugünlere geldik" dedi.

AYDIN: "ONLAR BİZİM KÜLTÜRÜMÜZÜN TAŞIYICISI"

 7 Haziran'da yapılacak seçim öncesi, köylerde seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu önderliğindeki Ak Parti'ye büyük destek olduğunu gözlemlediklerini belirten Bolu Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın ise, yaptığı açıklamada,"Hükümet olarak 2002'den beri uyguladığımız politikalarla yaşlılarımıza maddi manevi büyük destek olduk. Onlar bizim kültürümüzün taşıyıcısı. Yaşamları boyunca edindikleri bilgi ve tecrübelerle genç kuşağa, bizlere kavuzluk eden kişilerdir. Yaşlılarımız bizim için çok önemli. Elbette hepimiz bir gün onlar gibi yaşlanacağız.  O nedenle onlara yaşamlarının son zamanlarında sahip çıkmamız gerekiyor. Sadece yaşlılar haftasında değil, sürekli ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinlememiz  gerekiyor. Sosyal devlet olmanın gereği olarak, bizler zaten uzun yıllardır Bolu Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz , İl Başkanımız Yüksel Coşkunyürek ve teşkilat üyelerimizle beraber her hafta gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde, Bolu'da yaşayan yaşlılarımızın ve hastalarımızın  ayağına giderek onların yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz. Sorunları varsa elimizden geldiği kadar çözüme kavuşturmada yardımcı oluyoruz" diye konuştu. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2015, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128