Ak Kadınlar’dan ‘Ak Orman’ Projesi

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığınca yürütülen Orman ve Su İşleri Bakanlığının da destek verdiği ''Bir ağaç bin nefes bir kadın bin umut'' projesi kapsamında Cuma günü AK Parti Bolu İl Kadın...

Ak Kadınlar’dan ‘Ak Orman’ Projesi

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığınca yürütülen Orman ve Su İşleri Bakanlığının da destek verdiği ''Bir ağaç bin nefes bir kadın bin umut'' projesi kapsamında Cuma günü AK Parti Bolu İl Kadın Kolları teşkilatı tarafından 500 adet fidan dikimi gerçekleştirilecek.

“Bir Ağaç Bin Nefes, Bir Kadın Bin Umut” sloganıyla 81 ilde ortaklaşa başlatılan ve ilde bulunan her kadın üye adına dikilecek bir ağaçla oluşan AK Orman projesi Bolu’da da gerçekleştiriliyor. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, oluşturulacak olan  “Bolu AK Kadınlar Ormanı”nın fidan dikim törenine bütün Teşkilat mensuplarını ve vatandaşları davet etti. Cuma günü fidan dikimini gerçekleştireceklerini belirten Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın,  Projenin açılışını Ankara Pursaklar’da Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla Salı günü gerçekleştirmiştik. Şimdide projenin Bolu ayağını Boludağı Highway Alışveriş merkezinin güneyinde bulunan arazide gerçekleştirilecek olan fidan dikim töreni ile Saat 10.00’da başlatmış olacağız. Bize destek olup, bizleri yalnız bırakmak istemeyen bütün vatandaşlarımız için saat 09.30’da Belediye Önünden ücretsiz otobüs kaldırılacak” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128