Ak Kadrolar çok çalışıyor

Seçim çalışmalarına hızlı başlayan Ak Parti Bolu Teşkilatları, Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti. Ak Parti Bolu Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Mehmet Emin Güz, İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın ve Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel ile partililer BESOB Başkanı Tahir Gayret ve çalışanlar tarafından karşılandı.

 Ak Kadrolar çok çalışıyor

Türkiye’deki istikrar ortamını devam ettirmek istediklerini ifade eden İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, “Seçimler demokrasinin vazgeçilmez güzelliklerinden bir tanesi. Ülkemizin geleceği açısından önemli bir seçime ireceğiz. Bu seçimler inşallah hayırlı olur. Toplumun nabzını tutan insanlarsınız. Önemli bir sessiniz. Esnafımız ülkede huzurun ülkenin kalkınmasını ve gelişmesini isteyen bir kesim. İnşallah bu seçimlerde alınacak netice Türkiye’deki istikrar ortamını devam ettirecek. Bolu’dan bu kadromuzla birlikte ülkenin istikrarına destek vereceğiz. Birlik beraberlik ve dayanışmanın olmasını istiyoruz” dedi.

“ESNAFA HER ZAMAN DESTEK OLDUNUZ”

BESOB Başkanı Tahir Gayret, Ak Kadroların her zaman esnafa destek verdiklerini belirterek, “Esnafa ve sanatkâra ne kadar değer verdiğinizi biliyoruz. Bolu’ya yakışan bir listenin çıkması bizi memnun etti.  Esnaflar olarak Türkiye’nin ölçeğiyiz. Sorunlarımız fazla. Ancak bu sorunları ülkemize dert etmeden çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz” diye konuştu.

ESNAFLAR İÇİN ÇOKÖNEMLİ KANUNLARI MECLİSTEN GEÇİRDİK”

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, esnaf ve sanatkarların sorunları için gece gündüz çalıştıklarını ifade ederek, “Esnaf ve sanatkarlarımızı koruyacak bir çok maddeye imza attık. Sabahlara kadar süren mesailerle kanunları meclisten geçirdik. İnsan hayatı devam ettiği sürece sıkıntılar olacak. Konuşup birlikte çözmeye çalışacağız. Bugüne kadar en güzel çalışmayı esnaf ve sanatkarlar odaları ile yaptık” ifadelerini kullandı.  

“KISIR ÇEKİŞMELERİ BIRAKARAK HİZMET EDİYORUZ”

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz ise şöyle konuştu:

“Ak Parti siyasi hareketi olarak geçmişten geleceğe doğru ilerlerken geçmişteki güzel köklerimizi gelecekle çağdaş hale getirerek uyguluyoruz. Hizmet dediğimiz zaman kısır çekişmeleri bir kenara bırakıp elimizi taşın altına koyduk. Çoğulculuk ve katılımcı demokrasinin ülkemizde yerleşmesine memnuniyet duyuyoruz. Sorunları yerinden tespit edip, yaşayanlardan dinleyerek gücümüz yettiğince çözmeye çalışacağız.”

“BÜYÜK TÜRKİYE FOTOĞRAFINA BAKIYORUZ”

AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü ise şunları söyledi:

“Ahilik aslında kardeşliktir. Esnafların kendileri arasında birlikteliğini gösteriyor. Eğer Bolu’da bir şey yapılacaksa bunu hep birlikte yapmalıyız. Büyük Türkiye fotoğrafına ve idealine hep inanıyoruz. Güçlü ülke olma noktasında birlikte olmamız lazım. İstişare kültürü ile birlikte Bolu’yu ve ülkemizi büyük güç haline getireceğiz.”

MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA SEVGİ GÖSTERİLERİNDE BULUNDULAR

BESOB ziyaretinin ardından Ak Parti Teşkilatları, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Kadastro İl Müdürlüğü ve Tapu Müdürlüğünü ziyaret etti. Çalışan personelin sıkıntılarını dinleyen milletvekilleri vatandaşlarla da sohbet etti. Vatandaşlar milletvekili adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz’e sevgi gösterilerinde bulundu.  HABER MERKEZİ
Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2015, 17:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolu14
bolu14 - 5 yıl Önce

çalışmak deyince 12 yıldır çalışmadınız, yattınız, seçimlere kalmış 55-60 gün, yeni mi aklınıza geldi çalışmak, yoksa bu zaman zarfında oy dilenciliği mi yapacaksınız.

doğrucu
doğrucu - 5 yıl Önce

resmi kurumda çalışıp ta sevgi gösterisinde bulunmamak elde mi, saddam hüseyin elini, eteğini öpmeyenleri arkasından gelen cellatlarına işaretle bilidirir, insanlar o gece yok edilirdi, sevgi gösterisinde bulunmayan memur başına ne geleceğini bildiği için,kerhen de olsa seviyormuş gibi yapmak zorunda.

SIRADAKİ HABER

banner128