Ak Kadrolar Köroğlu Mahallesinde şov yaptı

Ak Parti Bolu Teşkilatları seçim çalışmalarını Köroğlu Mahallesinde sürdürdü.

 Ak Kadrolar Köroğlu Mahallesinde şov yaptı

7 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarına hız veren Ak Parti Bolu Teşkilatları, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ziraat Odası ziyaretlerinin ardından Köroğlu Mahallesine çıkartma yaptı. Milletvekili Adayları Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz ile birlikte İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, Kadın ve Gençlik Kolları teşkilatları ile çok sayıda üye Köroğlu Mahallesinde kapı kapı dolaştı. Vatandaşlarla bir araya gelen milletvekili adayları 7 Haziran’da destek istedi. 

ESNAFLAR ZİYARET EDİLDİ

3 ekip halinde mahalleyi karış karış gezen Ak kadrolar, esnaflarla bir araya geldi. Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü, işyerlerinde vatandaşlarla sohbet edip sıkıntılarını dinledi. Vatandaşların isteklerini not alan Fehmi Küpçü, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

ŞEKER DAĞITTI

Köroğlu Mahallesindeki apartmanlara giden Fehmi Küpçü, vatandaşları ziyaret etti. Çocuklara şeker dağıtan Fehmi Küpçü, ailelerle de sohbet etti. Fehmi Küpçü’nün yanına gelen bir vatandaş, “Belki hatırlamazsınız ama şu anda şeker verdiğiniz çocuğum için mektup yazmıştınız. Çocuğum doğduğunda sizden gelen tebrik mektubu bizi çok duygulandırmıştı. Milletvekilinin çocuğu dünyaya gelen bir vatandaşa mektup yazması daha önceki iktidarlar zamanında hiç olmamıştı. Bu yüzden size her zaman dua ediyoruz” dedi. 

“YOLUN AÇIK OLSUN GÖYNÜKLÜ”

Köroğlu Mahallesinde seçim çalışmalarını sürdüren Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz’e de yoğun ilgi gösterildi. Mehmet Emin Güz’e inandıklarını söyleyen vatandaşlar, “Kalbinin temizliği yüzüne de yansıyor. Bu halk sana güveniyor. Desteğimiz sana ve ekibine tamdır. İnşallah milletvekili olarak seni Ankara’ya göndereceğiz. Yolun açık olsun Göynüklü” diye konuştular.

DAVET ÜZERİNE BİR EVDE ÇAY İÇTİ

Köroğlu Mahallesindeki bir vatandaşın ısrarını kıramayan Mehmet Emin Güz, evin bahçesinde yakılan ateş üzerindeki semaverde demlenen çayı içti. Mehmet Emin Güz’ün yüzünü okşayan yaşlı bir kadın, “Oğlum bizim dualarımız senin içindir. Her namazdan sonra dua ediyorum. Allah yüzünü kara çıkartmasın” dedi. Mehmet Emin Güz ise, “Sizin desteğiniz ve dualarınızla inşallah 7 Haziran seçimlerinde 3-0 yaparak ülkemize ve Bolumuza istikrar getireceğiz” diye cevap verdi. Mehmet Emin Güz daha sonra üzerinde Fenerbahçe elbisesi olan küçük bir çocuğu kucağına alarak sevdi.

BALON DAĞITTI

Milletvekili Mehmet Emin Güz mahalledeki çocuklara balon dağıttı. Çocuklar sohbet eden Mehmet Emin Güz, odun kıran yaşlı bir kadına da yardım etti.   HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2015, 19:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
mko
mko - 6 yıl Önce

işte halkın içinde yaşayan halkın adamı.oylarımız böyle mütevazi ve çalışkan bir vekil adayına helal olsun.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124