“Ak Kadrolar” Mengen'de bir araya geliyor

7 Haziran seçimleri öncesi Bolu'daki tüm Ak Parti teşkilatları Mengen'de düzenlenecek 5. Dönem 2. İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda bir araya geliyor.

 “Ak Kadrolar” Mengen'de bir araya geliyor

 Aşçılar diyarı Mengen hafta sonu Bolu'daki AK Parti kadrolarını ağırlayacak. Genel seçimler öncesi aday tespit çalışmaları nedeniyle hareketi günler geçiren Ak Parti, 5. Dönem 2. İl Danışma Meclisi Toplantısı'nı Mengen'de yapma kararı aldı.

Mengen İlçe Başkanı Muhammed Sargın'ın ev sahipliği ile Cumartesi günü saat 13.00'de Kızılay Toplantı Salonu'nda başlayacak toplantıda Bolu'daki tüm il ve ilçe ana kademe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri, milletvekilleri, il disiplin ve hakem kurulu üyeleri, belediye başkan ve belediye meclis üyeleri, il genel meclis başkan ve meclis üyeleri, milletvekili aday adayları ve il koordinatörü olan Genel Merkez MKYK Üyesi Orhan Yeğin yer alacak.

'A' TAKIMDAN ÖNEMLİ MESAJLAR

Uzun bir aradan sonra tekrar il merkezi dışında gerçekleşecek toplantı, teşkilatlar açısından da büyük önem arz ediyor. 7 Nisan'da açıklanacak aday listesinin ardından kısa süre içinde sahaya inmeyi planlayan iktidar partisinin Bolu'daki 'A' takımı, kritik süreç öncesi teşkilat mensuplarına önemli  mesajlar verecek. 

Başta İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek olmak üzere partinin diğer önemli isimleri mevcut birik ve beraberliğe zarar verecek her türlü eylemden kaçınmaları, rehavete kapılmamaları ve çalışma disiplininden hiçbir zaman uzaklaşılmaması konularında teşkilat mensuplarına bir dizi istekte bulunması bekleniyor. Ayrıca süreci 3-0'la taçlandıracak 'yol haritası' hakkında da bazı ipuçları vermesi tahmin ediliyor. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2015, 19:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mengenli
Mengenli - 6 yıl Önce

mengene ne yüzle geli̇yor hala bunlar mengenden onca kurumu alip götürdünüz.yeni̇ hastane tam bi̇r fi̇yasko gelen hastayi boluya sevk etmekten başka yapilan i̇ş yok 1 yildirda festi̇vale göz di̇kti̇ni̇z ama artik yemezler...

SIRADAKİ HABER

banner124