Ak Parti 2019 seçimleri çalışmalarına start verdi

1 Kasım'da gerçekleştirilen 26. Dönem Milletvekili Seçiminde yüzde 62.8 oranında Bolu siyasi tarihinin rekor oyuna ulaşan Bolu Ak Parti Teşkilatları şimdiden 2019 seçimleri için çalışmalarını start verdi.

Ak Parti 2019 seçimleri çalışmalarına start verdi

İl Teşkilat Başkanı ve Başkan Yardımcısı Mazhar Bozoğlu açıklamasında; “Teşkilatlarımızı ziyaret ediyoruz. Öncelikle ilçelerimiz olmak üzere, beldelerimiz ve akabinde köylerimize ziyaret programlarımız devam ediyor. İl Ana Kademe toplantılarımızı her hafta Pazartesi günleri yaparken, ilçelerimizde Salı günleri disiplin içinde toplantılarına devam ediyor. İlçe koordinatörlerimiz her hafta sorumlu oldukları ilçelerin toplantılarına katılarak gündemi birlikte değerlendiriyorlar.” diye konuştu.

“ÜLKEMİZE VE BOLUMUZA HİZMET YARIŞINA DURMADAN DEVAM EDECEĞİZ”

Her zamankinden daha fazla hizmet etme gayretinde olduklarını söyleyen Teşkilat Başkanı Mazhar Bozoğlu, Milletvekillerimizle, Belediye Başkanlarımızla, İlçe ve Belde Başkanlarımızla, tüm teşkilatlarımızla birlik ve beraberlik içinde halkımıza, ülkemize ve Bolumuza hizmet yarışına durmadan devam edeceklerini söyledi. Teşkilat Başkanı Mazhar Bozoğlu, “tüm teşkilatlarımız olmak üzere, Bolu Merkez ile ilçe belde ve köylerimizdeki üyelerimizle tekrar buluşuyor, üyelerimizle görüşüyor, konuşuyor, ihtiyaçları, sıkıntı ve sorunlarını tek tek dinliyoruz” dedi. İl Başkan Yardımcısı ve İl Teşkilat Başkanı Mazhar Bozoğlu sözlerine “Teşkilat çalışma disiplini ve ahlakı içinde faaliyetlerin devam edileceğini açıkladı. HABER MERKEZİ 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2016, 19:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ak Partili
Ak Partili - 5 yıl Önce

sevgili dostum, açıklamalarına bakınca alkışlayasım geliyor. cemaatten çabuk sıyrıldığını görmek ilginç, değil mi?

SIRADAKİ HABER

banner128