Ak Parti “birlik” Mesajı verdi

Ak Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın partilerinin siyasetin merkezine insanı koyan bir parti olduğunu söyleyerek;”Bu konuda basınımıza büyük bir görev düşüyor. Bizlerin göremediğini ve yapamadıklarını...

Ak Parti “birlik” Mesajı verdi

Ak Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın partilerinin siyasetin merkezine insanı koyan bir parti olduğunu söyleyerek;”Bu konuda basınımıza büyük bir görev düşüyor. Bizlerin göremediğini ve yapamadıklarını basın mensuplarının göstermesini diliyor bundan sonra basınımızla daha seviyeli bir ilişki içinde olacağımızı bildirmek istiyorum” dedi.

 

Ak partide yeni gençlik kolları başkanı Taha Furkan Sönmezel basın mensuplarına tanıtıldı.

Toplantıya Ak Parti Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu, İl Başkanı Ömer Sayın, Merkez İlçe Başkanı Erol Özak, Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, yeni Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel katıldı. Ak Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın, basınla bundan sonra daha seviyeli bir ilişki içersinde olacaklarını vurgulayarak;  Basınımızla seviyeli ilişkilerin Bolu’ya faydası olacaktır. Dedikodular bizi bir yere götürmez. Bolu’ya yapılan ve yapılmayanları gündeme getirelim ki Bolu’ya ancak o zaman faydası olur.”dedi. Toplantıda konuşan Bolu belediye başkanı Alaaddin Yılmaz Ak Parti teşkilatının bir bütün olduğunu söyleyerek; “Eleştiri tabii ki olacaktır ama insanları töhmet altında bırakmamak gerekir. Eğer böyle iddialar varsa bunun yolu bellidir. O kişiler mahkemeye gitmelidir” dedi. Son olarak konuşan Ak Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın “Bolu’da Medya siyaset ilişkisini birlikte yaratarak, Türkiye’ye örnek olalım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124