Ak Parti Adayları Pazar günü görücüye çıkıyor

7 Haziran genel seçimleri öncesi "Daima Adalet, Daima Kalkınma" sloganı ile çalışmalarına başlayacak AK Parti'de, Bolu Milletvekili Adayları hafta sonu düzenlenecek tanıtım programı ile ikinci kez görücüye çıkıyor.

 Ak Parti Adayları Pazar günü görücüye çıkıyor

AK PARTİ Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek tarafından geçtiğimiz Cuma günü yapılacağı açıklanan, fakat Genel Merkez Seçim İşleri Başkanlığı  tarafından aynı tarihte Ankara'da düzenlenen "İl Başkanları Toplantısı" nedeniyle ertelenen Milletvekili Adayları Tanıtım Programı'nın yeni tarihi belli oldu.

İl Tanıtım ve Medya Başkanlığı, yaptığı yazılı açıklama ile, Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz'ün AK Parti Genel Merkezi tarafından Ankara Arena'da düzenlenen tanıtım programının ardından ikinci kez halkın ve partililerin karşısına çıkacağı programın, 19 Nisan 2015 Pazar günü saat 13.30'da Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü salonunda gerçekleşeceğini açıkladı.

TÜM BOLULULAR DAVETLİDİR

Tanıtım ve Medya Başkanı Melih Demirci imzası ile yayımlanan açıklamada, "Yeni Türkiye Yolunda 'Daima Adalet, Daima Kalkınma' sloganı ile çıktığımız bu yolda, 25. Dönem Milletvekili Adaylarımızı tanıtacağımız tanıtım programına Bolulu hemşerilerimizi ve tüm Ak Parti sevdalılarını 19 Nisan 2015 Pazar günü saat 13.30'da Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü salonunda davet ediyoruz" ifadelerine yer verdi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2015, 18:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
hakiki AK PARTİLİ
hakiki AK PARTİLİ - 6 yıl Önce

haydi hayırlısı adaylarımızı tanımayan var mı güzel ülkemize ve bolumuza hayırlı olsun durmak yok yola devam

SIRADAKİ HABER

banner128