Ak Parti Emniyeti ziyaret etti

AK Parti Bolu Teşkilatı Polis Teşkilatının Kuruluşunun 168. Yıl dönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’ı makamında ziyaret etti.   AK Parti Bolu Teşkilatı Polis Teşkilatının Kuruluşunun...

Ak Parti Emniyeti ziyaret etti

AK Parti Bolu Teşkilatı Polis Teşkilatının Kuruluşunun 168. Yıl dönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’ı makamında ziyaret etti.

 

AK Parti Bolu Teşkilatı Polis Teşkilatının Kuruluşunun 168. Yıl dönümü nedeniyle bir ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen ziyarete AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Merkez İlçe Başkanı Erol Özak, İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Mustafa Çakıcı’nın yanı sıra çok sayıda İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyesi katıldı. Gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde konuşan İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Ak Parti Bolu İl teşkilatlarının gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade etti. Durmuşlar, devletin ve hükümetin her zaman destek olduğunu ifade ederek “Son yıllarda da gerçekten Emniyet Teşkilatı olarak devletimizin ve hükümetimizin desteği ile çok ciddi mesafe alındı. Hem personel hem de teknik destek yönüyle teşkilatımız ileri seviyelere ulaştı. İnşallah bu desteklerle Teşkilatımız hizmetlerine en iyi şekilde devam edecektir, bizlerde bunun gayreti içerisindeyiz. Bolu Emniyet Müdürlüğü olarak, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için 24 saat kesintisiz çalışıyoruz. Bolu İli olarak asayişi en düzgün iller arasında bulunuyoruz. Bu huzur ve güvenliği sağlanması noktasında bütün kurumlarımız destek olduğu gibi vatandaşlarımız da bizlere çok büyük destek veriyorlar. Siyaseten başkanım ve ekibi de bize destek veriyor, kendilerine teşekkür ediyorum.  Bize düşen görev şuan devraldığımız bu emaneti en iyi korumak, devam ettirmek ve bizden sonrakilere de teslim etmektir. Ben bu nazik ziyaretinizden dolayı tekrar çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Emniyetimize her zaman güvendik

 

İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’ın ardından söz alan AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın ise, AK Parti Bolu teşkilatları olarak bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini ve İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’ın şahsında bütün Polislerin gününü kutladığını ifade etti. Polis teşkilatının Türkiye’nin en eski kuruluşlarından biri olduğunu söyleyen ve nice uzun yıllar bu kutlamaları birlikte yapabilmeyi temenni eden AK Parti İl Başkanı Sayın “Devletimizin her kurumu çok önemli ama Polisimiz bizim için daha çok önemli.  Polis teşkilatlarımız, insanlarımızın kutsallarını koruyan, onları korumak için gerektiğinde canını bile vermekten çekinmeyen, her türlü zorluğa rağmen görevini en iyi şekilde yapan bir teşkilatımız. O nedenle şahsınızda bütün polis teşkilatımızın 168. Kuruluş yıldönümünüzü Teşkilatım adına tebrik ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128