AK Parti Genel Sekreteri İpek: "BOLU'DAKİ TABLONUN 3-0 OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ"

AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, Bolu İl teşkilatı tarafından sahada yürütülen seçim çalışmaları hakkında bilgi almak ve durum değerlendirmesi yapmak üzere Bolu'ya geldi.

 AK Parti Genel Sekreteri İpek:

7 Haziran seçimlerine 10 gün kala gerçekleşen kritik toplantıda ülke genelinde yaptırdıkları anket sonuçlarını katılımcılarla paylaşan Haluk İpek, "Şuan Türkiye genelindeki oy oranımız yüzde 46-48 civarında. Yine elimizdeki verilere göre Bolu'daki tablonun da 3-0 olduğunu görüyoruz" dedi.

AK Parti Genel Merkezi, Bolu'da hedef yükseltti... 19 Mayıs'ta gerçekleşen tarihi mitingin ardından yeni Türkiye'nin inşası yolunda Bolu'dan beklentisi arttıran iktidar partisi, rekor oy oranına ulaşarak Bolu'da 3-0 yapmak için büyük önem veriyor...

AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Haluk İpek, Pazartesi günü Bolu'ya gelen Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Hilmi Bilgin'in ardından, seçimlere 10 gün kala milletvekili adayları ve parti yönetim kademesi ile bir araya geldi.

Genel merkez tarafından il koordinatörü olarak görevlendirilen İpek, Perşembe günü akşam saatlerinde Bolu'ya geldi. İpek, İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek ile diğer yönetim kademesi tarafından parti binası önünde karşılandı. Ardından parti binasına çıkan tecrübeli siyasetçi İpek, seçimlere sayılı günler kala, 3 saat süren önemli bir toplantı gerçekleştirdi.

Haluk İpek'in başkanlığı ile saat 20.30 başlayan toplantıda İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Yaşar Yüceer, Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları İl Başkanı Taha Furkan Sönmezel, ilçe ve belde başkanları, belediye başkanları ve seçimlerde aktif görevlerde bulunan il yönetim kurulu üyeleri yer aldı.  

İl genelinde yürütülen çalışmalar hakkında İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek ile diğer katılımcılardan bilgi alan Haluk İpek, teşkilatlara bir dizi önemli uyarıda bulundu. AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, ilk olarak tüm yönetim kadrolarının eksiksiz katılımından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Karşılaştığı tablonun kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden İpek, teşkilatlarda oluşan pozitif enerjinin dalga dalga yayılarak 7 Haziran'da sandığa yansıyacağını ve Bolu'da 3-0 yapacaklarına inandığını söyledi.

"BİRBİRLERİ İLE PASLAŞIYORLAR"

Konuşmasında; CHP, MHP, HDP ve paralel yapının birlikte hareket ettiğini ve bu partilerin iktidar olma gibi bir düşüncelerinin olmadığını iddia eden Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, "Bunları birileri bir yerde birleştirdi; birbirleri ile paslaşıyorlar" ifadelerini kullandı.

ANKET SONUÇLARINI PAYLAŞTI

Ülke genelinde belirli aralıklarla kamuoyu araştırması  yaptırdıklarını söyleyen AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, son on beş günde parti olarak önemli bir hava yakaladıklarını söyledi. İpek, "Şuan Türkiye genelindeki oy oranımız yüzde 46-48 civarında. Yine elimizdeki verilere göre Bolu'daki tablonun da 3-0 olduğunu görüyoruz. Yakaladığımız bu rüzgarın önümüzdeki 10 gün içinde daha da artacağını ve oylarımızın artacağı kanaatindeyiz" dedi.

"KESİNLİKLE REHAVETE KAPILMAMALIYIZ"

Konuşmasında son olarak teşkilatları rehavete kapılmamaları konusunda uyaran İpek, "Nasıl olsa biz yeniden iktidarız, birinci partiyiz diyerek kesinlikle rehavete kapılmamalıyız. Disiplinden asla taviz vermeden 7 Haziran akşamı sandıklar açılana kadar çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Milletimizin bizlere ihtiyacı var. Sadece milletimiz mi? Hayır, bu coğrafyanın, İslam aleminin bizlere ihtiyacı var. O nedenle bu ağır yükün sorumluluğunu aklımızdan hiçbir zaman çıkarmamalıyız" diye konuştu. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2015, 19:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128