AK PARTİ İLÇELERDEKİ KONGRE SÜRECİNİ TAMAMLADI

Geçtiğimiz aylarda atamayla göreve gelen AK Parti Kıbrıscık İlçe Başkanı Ümit Doğangün, Pazar günü yapılan tek listeli kongre ile güven tazeledi.

 AK PARTİ İLÇELERDEKİ KONGRE SÜRECİNİ TAMAMLADI

Haber Merkezi

Bolu’da 5. Olağan Kongre sürecini sürdüren Ak Parti, Pazar günü gerçekleşen Kıbrıscık ilçe kongresi ile ilçelerin ana kademesindeki süreci tamamladı.  30 Martta yapılan yerel seçimlerin ardından atama usulüyle göreve gelen İlçe Başkanı Ümit Doğangün, ilçe halkının da yoğun katılımıyla gerçekleşen kongre ile yeniden başkanlığa seçildi.

Kongreye, TBMM Divan Katip Üyesi Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları İl Başkanı Taha Furkan Sönmezel, İlçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen Balıkesir il kongresine giden İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek ise kongrede yer alamadı.

Tek listeli kongrede konuşan İlçe Başkanı Ümit Doğangün, kendisine yeni döneme güvenenlere teşekkür ederek,  “Bu kutlu yolda bizlere güvenen tüm teşkilatlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Hedefimiz, 2015’te gerçekleşecek seçimlerde güzel ilçemiz Kıbrıscık’ta Ak Parti bayrağını en yükseğe dikmek ve büyük bir oranla Bolu’da 3-0 yapmaya katkı vermektir” diye konuştu.

Ümit Doğangün’ün yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluşuyor:

Ekrem Saadet,  Süleyman Bağatır, Mustafa Sarıdaş, Mehmet Abak, Mustafa Kocadağ, Durmuş Selek, Ünal Çetin, İlhan Çetin, Feyzullah Köklü, Mustafa Akbaş, Musa Akman, Hatice Mekanoğlu, Bayram Geyhan, Muhittin Nart

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 18:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124