AK Parti Kıbrıscık İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

AK Parti İl Başkan Vekili Melih Demirci, Kıbrıscık İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, “Bu alınan %50 oy yeterli mi? Hayır, değil. Önümüzde bir yerel seçimler var. Önümüzdeki yerel seçimlerde önce Allah’ın izni teşkilatımızın çalışması ve Kıbrıscık halkının desteği ile Kıbrıscık Belediyesini ve kaybettiğimiz diğer ilçe ve belde belediyelerini tekrar AK Parti ye kazandırıp halkımıza yakışır belediye hizmetlerinden faydalandıracağız” dedi.

AK Parti Kıbrıscık İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

AK Parti’nin 4’üncü kez tek başına iktidara geldiği seçimlerin ardından Bolu’da ilk ilçe danışma meclisi toplantısı Kıbrıscık’ta gerçekleştirdi. İlçe teşkilatları yoğun ilgi gösterdiği toplantıya İl Başkan Vekili Melih Demirci, İlçe Başkanı Ümit Doğan Gün, İlçeden sorumlu il yönetim kurulu üyeleri Hakan Özçelik ve İlhan Bolat, İl Genel Meclisi Üyesi Osman Cabgu, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları ile eski belediye başkanı Kemal Aktaş katıldı.İl Başkanı Nurettin Doğanay’ı temsilen toplantıya katılan Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Melih Demirci, seçimlerin ardından ilk ilçe danışma meclisi toplantısını Kıbrıscık’ta gerçekleştirdiklerini belirtti ve toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. 

DEMİRCİ: “BUGÜNE KADAR ALINAN EN BÜYÜK OY ORANINA ULAŞTIK”

Konuşmasında ağırlıklı genel seçimlere değinen Demirci, “Siyasetin merkezine insanı yerleştiren, insanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışını benimseten, geçtiğimiz 13 yılda kurulan hükümetlerle, gerçekleşen büyük yatırım ve reformlarla Türkiye’yi değiştiren geliştiren büyüten AK Parti aynı zamanda ülkemizde siyasi istikrar ekonomik istikrar huzur güven birlik ve kardeşliğimizin teminatı haline gelmiştir. Evet, milletçe istikrar ve istikbal mücadelesi verdiğimiz çok önemli seçimleri geride bıraktık. Bolu’da AK Parti kurulduğundan bu güne kadar yani 2002 yılından bugüne kadar alınan en büyük oy oranına ulaştık. 7 Haziran seçimlerinde 98 bin olan oyumuzu 120 bin seviyelerine getirdik. Bunun sonucunda da 2 milletvekilimiz ve 2 tanede bakan yardımcımız oldu. Bu büyük bir başarı, sizlerin başarısı! Bu anlamda başta ilçe başkanım olmak üzere emeği geçen tüm teşkilatımıza bir kezde ben teşekkür etmek istiyorum” dedi.

“YÜZDE 50 YETERLİ DEĞİL”

Kıbrıscık’ta yaşayan her iki kişiden birinin son seçimlerdeAK Parti’yi desteklediğine dikkat çeken Demirci, “Bu alınan %50 oy yeterli mi? Hayır, değil. Önümüzde bir yerel seçimler var. Önümüzdeki yerel seçimlerde önce Allah’ın izni teşkilatımızın çalışması ve Kıbrıscık halkının desteği ile Kıbrıscık Belediyesini ve kaybettiğimiz diğer ilçe ve belde belediyelerini tekrar AK Parti ye kazandırıp halkımıza yakışır belediye hizmetlerinden faydalandıracağız. Belediyecilik AK Parti’nin işidir” diye konuştu. Demirci ayrıca, teşkilat çalışmalarından da bahsederek konuşmasını tamamladı.

DOĞANGÜN: “KIBRSICIK BELEDİYESİ’NE YENİDEN AK PARTİ BAYAĞINI DİKECEĞİZ”

Kıbrısıcık İlçe Başkanı Ümit Doğangün, toplantıda yaptığı konuşmada teşkilat faaliyetlerinden bahsetti ve AK Parti’nin 2023 hedefleri için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini kaydetti. İlçe halkının belediye hizmetlerinden yararlanamadığını ifade eden Doğangün, hedeflerinin Kıbrsıcık Belediyesi’ne yeniden AK Parti bayağını dikmek olduğunu söyledi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2016, 18:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128