AK Parti ‘Orman Bakan Yardımcısı’nı ağırladı

Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi, AK Parti Bolu İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

AK Parti ‘Orman Bakan Yardımcısı’nı ağırladı

Bakanlık çalışmaları hakkında incelemelerde bulunmak, yetkililerden bilgi almak ve bir dizi ziyarette bulunmak üzere Cuma gecesi kente gelen Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi, AK Parti Bolu il teşkilatına nezaket ziyareti gerçekleştirdi.  Geçmişte üç dönem AK Parti Konya Milletvekilliği de yapan Bakan Yardımcısı, Bolu Belediyesi ziyaretinin ardından beraberindeki heyetle yürüyerek il başkanlığına geçti. Parti binası önünde çok sayıda teşkilat üyesi tarafından karşılanan Tüfekçi, daha sonra il ve ilçe teşkilatlarıyla parti binasında bir araya geldi.

Bakan yardımcısı tarafından gerçekleşen nezaket ziyaretinde parti yönetim kademesi ile teşkilatlar tam kadro yer aldı. İl Başkanı Nurettin Doğanay, Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, kadın ve gençlik kolları il başkanları, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve de çok sayıda il yönetimi, kadın kolları, gençlik kolları ve merkez ilçe yönetimleri hazır bulundu.

DOĞANAY TEŞEKKÜR ETTİ

Bakan yardımcısı ile teşkilatların buluştuğu ziyarette kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Nurettin Doğanay,  Tüfekçi’yi ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Bakan yardımcısına ziyaretinden dolayı teşkilatlar adına teşekkür eden Doğanay, ayrıca son 14 yılda Bolu’ya kazandırılan yatırımlardan da bahsederek “Bakanlığınızın Bolu’da yapmış olduğu çalışmaları anlatmaya kalksak eminim sabaha kadar sürer. Sadece 2015-2016 yılları arasında Bolu’ya 60 milyona yakın yatırım gerçekleştirdi. Bu, Bolu’muza verilen değerin en önemli göstergesidir” dedi ve Bakan Veysel Eroğlu nezdinde bakan yardımcısına teşekkür etti.

TÜFEKÇİ: BOLU’NUN EMRİNDEYİZ

Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi ise basına kapalı devam eden ve sohbet havasında gerçekleşen buluşmada, Bakanlık çalışmaları hakkında teşkilatları bilgilendirdi. Bolu’daki programına ilk olarak tabiat harikası Gölcük’te incelemelerde bulunarak başladığını, parti ziyaretinin ardından da Yedigöller’e geçeceğini ifade eden Bakan Yardımcısı Tüfekçi, Bolu’nun Bakanlığın göz bebeği olduğunu belirtti. Tüfekçi, “Bolu’nun emrindeyiz” sözleriyle Bolu’ya verdiği değeri ortaya koydu.  Konuşmaların ardından İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi’ye günün anısına plaket takdim etti.  Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi’de içerisinde çam kolonyası ve bitki çayı bulunan çantayı Doğanay’a armağan ederek, kolonyayı tüm partililerin kullanmasını istedi. Bakan yardımcısının bu sözü üzerine bir teşkilat üyesi, “Kolonya Konya’dan mı geldi bakanım” diye sordu. Konyalı olan Harun Tüfekçi de “Herhalde Bolu’nun ünlü çam kolonyasıdır” karşılığı verince önce gülüşmelere neden oldu, ardından partililerden alkış aldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2016, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128