Ak Parti sahaya indi

25. Dönem Aday Tanıtım Toplantısının ardından seçim startına başlayan Ak Parti Bolu İl Teşkilatları sahaya indi. Ak Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, Milletvekili adayı Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz, Bolu Belediye Başkan Vekili Necip Çarıkçı, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel, Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, il ve merkez ilçe teşkilat üyeleri Bolu Valisi Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti. Ak Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, 7 Haziran seçimlerinin sükunet içinde geçmesini temenni ettiklerini ifade ederek, "Seçimlerin huzur içinde, birlik ve beraberlik içinde geçmesini temenni ediyoruz. Bugüne kadar 9 seçim geçirdik. 9 seçimde de kötü hatıramız olmadı. İnşallah bu seçimleri de sükunet içinde geçireceğiz. Halkımızın iradesi sandığa yansır ve hayırlısı olur" dedi.

Ak Parti sahaya indi

"YENİ TÜRKİYE YOLUNDA SEÇİME GİRECEĞİZ"

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, polemiklerden uzak kalarak çalışmalarını anlatacaklarını belirterek, "Ekip olarak ilk ziyaretimizi mülki idarenin başı olan valiliğe yaptık. Seçim sürecinde sizinde mülki idarenin başı olarak iyi ve centilmence bir seçim geçmesi için payınız olacak. Seçim döneminde Bolu'nun her köşesinde kendimizi ifade edeceğiz. Polemiklerden uzak, gerçekleştirdiğimiz ve yapacağımız çalışmalarla ilgili vatandaşa kendimizi ifade edeceğiz. Üzerimize düşen sorumluluklar yerine getireceğiz. Yeni Türkiye ve Yeni Bolu yolunda seçimlerin hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

"HEP BİRLİKTE HAYIRLI ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ"

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü ise, "Seçimler demokrasi açısında vazgeçilmez. Bolu'nun da huzur kenti olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Daha önce geçirdiğimiz seçimlerde hiç sıkıntı yaşamadık. Güzel ve centilmence bir süreç geçireceğiz. İnşallah birlikte hayırlı hizmetlere imza atarız" ifadelerini kullandı.  

"UYUM İÇİNDE BİR SEÇİM SÜRECİ GEÇİRECEĞİZ"

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz ise şunları söyledi:

"Seçimler demokrasi şenliğidir. Bolu insanının şehir kültürü, her zaman centilmenliği getirir. Seviyeli bir seçim geçireceğimiz düşünüyoruz. Halkımız da gerginliğe prim vermiyor. Uyum içinde, hizmetlerimizi ve yapacaklarımızı anlatarak seçim geçirmeyi temenni ediyoruz."

"ADAYLARIN ENDİŞEDEN UZAK BİR ÇALIŞMA ORTAMI GEÇİRMELERİNİ SAĞLAYACAĞIZ"

Bolu Valisi Aydın Baruş ise, seçim sürecine adayların gerginlikten ve endşeden uzak bir ortamda seçim geçirmeleri için çalışacaklarını anlatarak, "Bolu'daki uzlaşı kültürü, birlikte sorunları değerlendirme kültürü son derece olumlu bir görünüm içerisinde. Bu anlamda, seçimlerin yarış içinde olan partiler açısından huzurlu ve sakin geçeceğine inanıyorum. Bu süreçte mülki amirlikler olarak adaylarımızı rahat ve her türlü endişeden uzak bir şekilde kendilerini anlatmaları için elimizden gelen her türlü çabayı sergileyeceğiz. Kazananın Bolu ve Türkiye olacağını düşünüyorum" dedi.

 

VALİLİK PERSONELİ ZİYARET EDİLDİ

Ak Parti Milletvekili adayları ve parti teşkilatları ziyaretin ardından Valilik personelini ziyaret etti. Valilikteki birimleri gezen Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz 7 Haziran seçimleri için destek istedi. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2015, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128