Ak Parti sorunları Yerinden çözüyor

Mudurnu’da temaslarda bulunan Ak Parti heyeti Mudurnulu hacıların uğurlama merasimine de katıldılar. Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın “Bolu’muzun 9 ilçe 4 Belde ve 492 köyünü tek tek dolaşarak vatandaşlarımızla...

Ak Parti sorunları Yerinden çözüyor

Mudurnu’da temaslarda bulunan Ak Parti heyeti Mudurnulu hacıların uğurlama merasimine de katıldılar. Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın “Bolu’muzun 9 ilçe 4 Belde ve 492 köyünü tek tek dolaşarak vatandaşlarımızla ilgileniyor, sıkıntıları varsa onları yerinde görüyoruz.” Dedi.

 

 

AK Parti Milletvekili Fehmi Küpçü ve İl Başkanı Ömer Sayın, bir dizi ziyarette bulunmak üzere Mudurnu’ya gitti. Planlanan köy ziyaretlerinden önce Mudurnu’dan kutsal topraklara gidecek olan 25 Hacı adayını uğurlama merasimine katılan Milletvekili Küpçü hacı adaylarına seslenerek “Bu ziyaretin maksadı siyaset yapmak değil, dualarınıza talip olmak” şeklinde konuştu. Müftülük önünde yapılan ve gözyaşlarının sel olduğu törene kutsal topraklara gidecek olan 25 Hacı adayı, AK Parti Milletvekili Fehmi Küpçü ve İl Başkanı Ömer Sayın ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 

Dünyanın dua üzerine kurulduğuna inananlardanız

 

AK Parti Milletvekili Fehmi Küpçü,  Mudurnu halkından yoğun katılımın olduğu törende bir konuşma yaptı. “Bu ziyaretin maksadı siyaset yapmak değil, dualarınıza talip olmak” şeklinde konuşan Küpçü “Mudurnu ziyaretimiz vardı maksadımız siyaset yapmak değil dualarınıza talip olmaktır. Yolculukların en güzeli bu olsa gerek. Rabbim inşallah bizlere ve gitmeyenlere de nasip eder. Orada bu milletin birlik beraberliği, kardeşlik duyguları için de dualarınızı bu milletten eksik etmeyin. Biz inançlı bir toplum ve memleket insanıyız. Dünyanın dua üzerine kurulduğuna inananlardanız. İnşallah o mübarek topraklarda rabbim sizlere hayırlı vazifeler nasip eder.” Biçiminde konuştu.

 

 

Köy Ziyaretlerine Devam…

AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Milletvekili Fehmi Küpçü, Müftülük önündeki hacı adaylarını uğurlama töreninden sonra beraberindeki İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Deligöz, İl Yönetim Kurulu ve İlçe Mudurnu Yönetim Kurulu üyeleri ve İl Genel Meclisi üyeleri ile birlikte Mudurnu’ya bağlı köyleri ziyaret etti. Her fırsatta köylerde vatandaşla iç içe olduklarını belirten İl Başkanı Ömer Sayın, bu ziyaretlere devam edeceklerini ve Bolu’da gidilmedik köy bırakmayacaklarını belirtti. Sayın, “30 Eylül’de yapılacak olan AK Partimizin 4. Olağan Büyük Kongresi ile daha da güçlenerek hizmet yolunda önemli adımlar atmaya devam edeceğiz. Bolu’muzun 9 ilçe 4 Belde ve 492 köyünü tek tek dolaşarak vatandaşlarımızla ilgileniyor, sıkıntıları varsa onları yerinde görüyoruz. AK Parti İl Başkanı olarak milletvekillerimizle birlikte köylerimizin, ilçelerimizin ve Bolu’muzun çehresini değiştirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124