Ak parti tam kadro hazır

Ak Parti Bolu İl Teşkilatı 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde merkez, ilçe ve beldelerde aday gösterilen Belediye Başkan adaylarını gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısıyla kamuoyuna tanıttı.

Ak parti tam kadro hazır
HABERİN GALERİSİ
Ak parti tam kadro hazır

Ak parti tam kadro hazır

Haber: Kasım Şahin
31 Martta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimlerde merkez , ilçe ve beldelerde aday gösterilen Belediye Başkan adaylarını gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısıyla tanıttı. 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerde Hampton Hilton Otel’de gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına AK Parti MKYK üyesi Büşra Paker, AK Parti Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz,  AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti Bolu Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, AK Parti Bolu Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler, ilçe ve beldelerden çok sayıda partili katıldı.
“DURUŞU OLAN PARTİYİZ”
Tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan Bolu Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay “Halkının huzuruna çıkarken biz burada Ak Parti Belediye Başkan Adayları, Milletvekilleriyle birlikte, tüm teşkilatlarımızla birlikte çıktık. Bizim bir derdimiz var. Bizim derdimiz gönül belediyeciliği ile birlikte aynı zamanda gönül teşkilatçılığı yaparak, ama en önemlisi bu güzel coğrafyada yaşayan Bolulu hemşerilerimize hizmet etmek için tüm adaylarımızla birlikte milletimizin huzurunda yani sizlerin huzurunda divana duracağız. Bolulu hemşerilerimizin takdirleriyle ve aynı zamanda oylarıyla birlikte 31 Mart akşamında inşallah Bolu’da tüm belediyelerinin hepsine talip olduğumuzu buradan açık bir şekilde ilan etmek istiyorum. Bunu şöyleme sebebim şu. Değerli dostlar, değerli dava arkadaşlarım biz Ak Parti’de siyaset yapıyoruz.  Biz yarın evlatlarımıza, torunlarımıza, çocuklarımıza anlatacağımız bir çok hikayemiz var. 18 yılda Ak Parti teşkilatı ve kadroları olarak başta genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız olmak kaydıyla, bakanlarımızla birlikte, milletvekillerimiz ile birlikte ülkenin değişmesinde dönüşmesine şahitlik ettik. Bizim derdimiz millete hizmet etmek. Biz rengi, tavrı, duruşu olan partiyiz. Bizim bir derdimiz var. Bizim milletimize ait derdimiz var biz ülkemizi söz sahibi yapacağı ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliğinin amacı mutlu huzurlu ve güven içerisinde yaşamasını sağlamaktır. Kaynak tüketen değil kaynak üreten, hırsla değil azimle çalışan, insanı hor gören değil insanı baş tacı kılıp gönüllere dokunan belediye başkanlığını uygulayan bir belediyenin adıdır. AK Parti kadroları Halka Hizmet, Hakk’a Hizmettir düsturunca yerelde büyük bir değişim ve dönüşüm başlatarak, milletimizin belediyecilik adına hasret kaldığı her ihtiyacını gidermek için birçok başarılı çalışmayı hayata geçirdi. Cumhur ittifakında Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, birlikte çalışacağız ve inşallah muvaffak olacağız” ifadelerine yer verildi.
“BÜTÜN KADEMELERİ İLE SAHADAYIZ”
Aday olduktan sonra Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile birlikte istişarede bulunduklarını belirten Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin “ Milletin kaderiyle kendi kaderini birleştirmiş Ak Partinin lideri, dünyanın lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın lideri olduğu bir partinin mensubu olduğum için hamd ediyorum. Değerli kardeşlerim aday olduk geldim. Allah razı olsun Alaaddin abi ile beraber oturduk istişaremizi yaptık. Milletvekillerimizle, İl Başkanımızın başkanlığında sizlerin karşısına çıktık. Orada sizlere bir söz verdik. İşte Allah razı olsun İl Başkanım o muhteşem konuşmasıyla verdiği heyecanla bizim o gün verdiğimiz sözleri hatırlattı. O günden sonra çalışmalara başladık. İl başkanıyla, ilçe başkanıyla, gençlik kolları, kadın kolları ve bütün kademeleri ile sahadayız. Her attığım adımda teşkilatım yanımda. Dolayısıyla buradan bütün Bolu’ya sesleniyorum, bütün hemşerilerime sesleniyorum. Böyle bir teşkilatla Allah’ın izniyle aldığımız bu emaneti yine Bolulu hemşerilerimizden alacağımıza inanıyorum. Her seçim zordur, vebal ister. Bu millet bizim samimiyetimize inandı. Önce millet önce memleket. Tevazuu’yu elden bırakmadık. Geleceğe umutla bakıyoruz. Allah’ın izniyle belediye başkanıyım. Belediye emanetimizi aldığımızda tevazu ve samimiyet ile çalışacağız. Alaaddin ağabey 15 yıl Bolu Belediye Başkanlığı yaptı. Bolu’nun çehresini değiştirdi. Teşkilat ve meclis üyelerimiz ile beraber Bolu’nun her tarafını şantiyeye çevirdik. Aldığımız bu emaneti de Alaaddin ağabey gibi çalışıp devredeceğiz. Onlar konuşur Ak Parti yapar. Yine bunu yapacağız, yine başaracağız. Değerli kardeşlerim herkes bana diyor ki ne zaman gideceğiz çalışmalara? Genel merkezimizin talimatı ile kampanyamız Şubat ayında başlayacak. Nokta ziyaretlerle bugüne kadar geldik. Toplumun her kesimini dinliyoruz. Biliyorum sabırsızlanıyorsunuz. Hem Bolu merkezde hem de diğer merkezlerde hepimiz sokağa çıkacağız. Kapı kapı gezerek Ak Parti’nin vuracağı damgayı anlatacağız. Bizim işimiz icraat. Laftan çok icraat. Benim başkanlığımda teknik ekibimizle çok güzel projelere imza attık. Bugüne kadar ilklerin belediyesi olan Bolu Belediyesi’ne bu projelerimizi yapacağız. Şubat ayında yapacağımız proje tanıtım toplantısına hepinizi bekliyorum. Biz sevgi, hoşgörü, tevazu, samimiyet ile yola çıktık. İnşallah Alaaddin ağabeyden alacağımız bu emaneti aynı şekilde yönetip yukarıya taşıyacağız” dedi.
“CUMHURBAŞKANININ YANINDA YER ALMIŞTIR”
24 Haziran Genel Seçimlerde iyi bir sonuç elde ettiklerini belirten AK Parti MKYK üyesi Büşra Paker “ 24 Haziran 2018 Genel Seçimlerinde yüzde 52 oy oranıyla Bolu maşallah çok güzel bir sonuç elde etti. Cumhurbaşkanlığı seçiminde de yüzde 62’lik destekle Cumhurbaşkanının yanında yer almıştır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan güvenleri, teveccühleri, destekleri için Bolulu tüm kardeşlerime özellikle teşekkür ediyorum. Bugüne kadar gerek hizmetlerimizle, gerek seçimlerde aldığımız neticelerle bu bağlılığın ilk günkü gibi sağlam olduğunu biliyoruz ve görüyoruz. Bunun için Ak Parti her gün seçime hazırdır diyebiliyoruz.  Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliğinin amacı mutlu huzurlu ve güven içerisinde yaşamasını sağlamaktır. Kaynak tüketen değil kaynak üreten, hırsla değil azimle çalışan, insanı hor gören değil insanı baş tacı kılıp gönüllere dokunan belediye başkanlığını uygulayan bir belediyenin adıdır. AK Parti kadroları Halka Hizmet, Hakk’a Hizmettir düsturunca yerelde büyük bir değişim ve dönüşüm başlatarak, milletimizin belediyecilik adına hasret kaldığı her ihtiyacını gidermek için birçok başarılı çalışmayı hayata geçirdi. Cumhur ittifakında Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, birlikte çalışacağız ve inşallah muvaffak olacağız” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından Bolu merkezi, ilçeler ve beldelerin adayları kürsüye çağrıldı. Belediye Başkan Aday tanıtım toplantısı adaylarının tanımının ardından son buldu. AK Part’nn Bolu İlçe ve Belde Beledye Başkan Adayları:
Bolu Belediyesi 
Gerede İlçe Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar
Yeniçağa İlçe Belediye Başkan Adayı Recayi Çağlar
Dörtdivan İlçe Belediye Başkan Adayı Hasan Uzunoğlu
Göynük İlçe Belediye Başkan Adayı Kemal Kazan
Mudurnu İlçe Belediye Başkan Adayı Vedat Özkan
Mengen İlçe Belediye Başkan Adayı Zeki Ozulluoğlu
Seben İlçe Belediye Başkan Adayı Fatih Kavak
Kıbrıscık İlçe Belediye Başkan Adayı Osman Cabgu
Karacasu Belde Belediye Başkan Adayı Celal Beydili
Gökçesu Belde Belediye Başkan Adayı Sebahattin Sugeçti
Taşkest Belde Belediye Başkan Adayı Tahsin Özcan


Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner129