AK Parti ziyaretleri sürdürüyor

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve beraberindeki İl Yönetim Kurulu Üyeleri, ilimizde yeni görevlerine başlayan bürokratları ziyaretlere devam ediyorlar.

AK Parti ziyaretleri sürdürüyor

Haber: Semih BAYKAL

Doğanay ve beraberindekiler bugün ilk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Koçyiğit'e ardından da AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

"BOLU SOSYAL POLİTİKALARDA İYİ DURUMDA"

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri İlk olarak  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Koçyiğit'i ziyaret ettiler. Burada Koçyiğit'in göreve başlaması nedeniyle bir konuşma yapan Doğanay; "Gecikmeli bir ziyaret gerçekleştiriyoruz. Kongreler sürecine girdiğimiz için bu ziyaretlere fazla vakit ayıramadık. Bugün ki ziyaretteki ev sahipliğiniz ve nezaketiniz adına öncelikle teşekkür etmek isterim. Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürlüğümüz, Devletin gülen yüzünü ve şefkatli elini temsil eden bir kurumdur. Başarılı hizmetleriniz için şahsınızda tüm kurum çalışanlarına teşekkür de etmek isterim. Bolu'da bu noktada çıtanın çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Siz de göreve geldikten sonra basından da takip ediyoruz ki güzel çalışmalar yapıyor kurumunuz ve bizler de bunlarla mutlu oluyoruz. İnşallah Bolu'muza hep birlikte güzel hizmetler yaparız. Yeni görevinizde başarılar diliyorum" dedi.

Ziyarette Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın başlattığı "Biz Büyük Bir Aileyiz Projesi" kapsamında hazırlanan plaketi AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay'a takdim eden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Koçyiğit, Doğanay ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

"ÜNİVERSİTE BİZE İZZET BABAMIZIN EMANETİ"

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve beraberindeki İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Koçyiğit'e ardından da AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Rektör Alişarlı'ya hayırlı olsun dileklerinde bulunan Doğanay ise ziyarette yaptığı konuşmada; "Bolu için Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Rahmetli İzzet Babamızın emaneti anlamına gelir. Bolulular olarak sahip çıkmaya çalışıyoruz. Üniversiteler arasında belki Üniversitemiz sıralamada çok istediğimiz bir noktada olmasa da Türkiye'de hatırı sayılır bir konumda olduğunu biliyoruz. İnşallah sizin görev almanızla birlikte bu çıta daha da yükselecek ve Bolu şehriyle de bütünleşerek özlenen tablo ortaya çıkacaktır. Biz Üniversitemizin, Bolu'yu geleceğe taşımasını istiyoruz. Bolu ve Üniversitemiz için atılması gereken adımlarda da sizlerin siyasiler olarak yanınızda olacağımızı da belirtmek isterim. Bolu'muza ve Üniversitemize hoş geldiniz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128