AK PARTİ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi Bolu İl Teşkilatı ziyaretlerine devam ediyor. Kongre de göreve gelen İl Yönetim Kurulu'nun son durağı resmi kurumlar oldu.

AK PARTİ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
HABER MERKEZİ

21 Aralık'ta yapılan kongrede görev alan Yüksel Coşkunyürek başkanlığındaki il yönetimi, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Kösterelli ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Süleyman Kara'yı ziyaret etti.

Siyasilerin ilk durağı İl Özel İdaresi oldu. Saat 14.00'teki ziyarette AK Parti İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ ve il yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

"ÇALIŞMALARINIZDAN MEMNUNUZ"

21 Aralık'ta yapılan kongrede göreve gelen İl Yönetimi ile birlikte ziyaretlere başladıklarını belirten İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, "Özel İdaremizin özellikle son 12 yıllık Ak Parti iktidarı döneminde yaptığı çalışmaları biliyoruz. Özel İdaremiz geçmişte sadece köylere hizmet götüren bir yapı olarak biliniyordu fakat bugün Bolu'daki  tüm kamu kurumlarının tamamını kapsayan bir yapı içerisinde. Çalışanlarımız büyük bir özveri gösteriyor. Her alanda faaliyetleriniz var.  Özellikle köylere hizmet götürme noktasında yapılanlar çok önemli. Son 12 yıla baktığımız zaman Bolu'nun bütün köylerinde büyük bir değişim ve gelişim olduğunu, hizmet gitmeyen bir köyümüzün olmadığını görmekteyiz. O nedenle yapılan çalışmalardan memnunuz. Tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

"BELEDİYE İLE CİDDİ BİR İŞ BİRLİĞİ İÇİNDEYİZ"

Bolu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli'de Ak Partili siyasilerin gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür etti. Kösterelli, "Ziyaretlerinizle bizlere güç vermiş oluyorsunuz. Bizde tüm arkadaşlarımızla elimizden geldiğinin en iyisini, en hızlı şekilde yapmaya çalıştık. Bugüne kadar bunu gerçekleştirdik. Ben bu göreve geleli bir yıl oldu. Bu süre içerisinde özellikle belediyemizle çok ciddi bir iş birliği içerisinde güzel işler yaptığımıza inanıyorum. Özellikle turizme yönelik yollarda. Bu çalışmaları bu yılda inşallah arttırarak devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

"BOLU'MUZU İNŞALLAH GELECEĞE BİRLİKTE TAŞIYACAĞIZ"

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise, "Ak Parti bir hizmet partisi.  Belediye olarak şehirde, İl Genel Meclisi ve İl Özel İdaresi olarak da belediye alanlarının dışarısındaki alanlarda büyük bir hizmet içerisinde. Belediye Başkanları olarak bir araya gelip Bolu'nun sorunlarını müzakere ettiğimiz toplantılara tabi üye olarak İl Genel Meclisi Başkanımızı, İl Başkanımızı ve Milletvekillerimizi de alarak Bolu'nun tamamını bir bünye içerisinde tartışarak geleceğe taşımaya çalışıyoruz. Bizler hizmetkarız ve bunu iyi yaparsak da vatandaşımız bunun kadrini biliyor. Yerel yöneticiler olarak güç birliği içerisinde Bolu'muza hizmet etmeye devam ediyoruz. Beraber çalışıyoruz. Aslında birçok iş Özel İdaresi'nin destekleri ile oluyor. Birçok iş makinemizi birlikte kullanıyoruz. Farkında olmasak da altyapımız birlikte hareket ediyor.  Bizim yaptığımız birçok hizmette onların, onların yaptıklarında ise bizlerin katkısı çok fazla. Bu şehir hepimizin ve Bolu'muzu inşallah geleceğe birlikte taşıyacağız" dedi.

KARA'YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kösterelli'yi ziyaret eden Yüksel Coşkunyürek başkanlığındaki Ak Parti heyetinin 2'nci durağı ise  Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü oldu. Burada İl Müdürü Mehmet Süleyman Kara ile bir araya gelen partililer, Kara'nın bir kaç ay önce göreve gelmesi nedeniyle hayırlı olsun temennisinde bulundular. Siyasiler, İl Müdürü Mehmet Süleyman Kara'dan kurum çalışmaları hakkında da bilgi aldıktan sonra kurumdan ayrıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2015, 17:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
sedat
sedat - 6 yıl Önce

bu kadro iş yapmayan vaat veren halkı kandıran bir kadro yıllardır adliye sarayını yapamadı sanayi sitesini taşıyamadı belediye çıkan meclis kararlarını bile uygulamaktan aciz bunların kendine hayırı yok ki bolu halkına olsun.

SIRADAKİ HABER

banner128