AK PARTİ’YE 300 ÜYE DAHA…

AK Parti İl Teşkilatı üye çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz aylarda üye artış oranlarını %10’dan %15’e çıkartmasının...

AK PARTİ’YE 300 ÜYE DAHA…

AK Parti İl Teşkilatı üye çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz aylarda üye artış oranlarını %10’dan %15’e çıkartmasının ardından Bolu teşkilatı üye çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Son olarak İl Gençlik Kolları ve Yeniçağa İlçe Gençlik Kolları teşkilatının gerçekleştirdiği Pazar yeri stantları ile yaklaşık 300 üye daha kazanan AK Parti Bolu teşkilatı 25 bin üyeye yaklaşıyor.Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel “ Geçtiğimiz aylarda Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile üye artış yüzdeleri %10’dan %15’e çıkartılması ile birlikte bizlerde belirtilen oranlara ulaşmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu kapsamda Merkez’de ve Yeniçağa’da kurulan Pazar yeri stantları ile Partimize yaklaşık 300 üye daha kazandırdık. Çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128