AK Parti’de 6. Dönem toplantısı yapıldı

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı 6. Dönem 7. Danışma Meclisi toplantısı Karaçayır Nikah Salonunda gerçekleştirildi.

AK Parti’de 6. Dönem toplantısı yapıldı

HABER: Ceylan BEYKOZ

AK Parti Bolu Milletvekillerinin TBMM'deki görevleri nedeniyle katılamadığı Merkez İlçe Danışma toplantısına; AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, 22. Dönem Bolu Milletvekili Mehmet Güner, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydilli, Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, Karacasu Belde Başkanı Mehmet Aksoy ve partililer katıldı.

Merkez İlçe Yönetim Kurulu Murat Ünsal'ın konuşmasıyla başlayan İlçe Danışma Meclisi toplantısında Divan Başkanlığını  Ahmet Eker yaptı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Adil Esen yaptığı konuşmada; 15 Temmuz'da hain terör örgütü FETÖ mensuplarınca kalkışılan darbe girişimi öncesi ve sonrasını değerlendirirken, örgütle mücadeleye tüm kararlılıkla devam edileceğini belirtti. Ocak ayı itibariyle kongrelerin de başlayacağını ifade eden Esen, tüm köy ve mahallelere sandık kurarak, bu sürecin sağlıklı bir şekilde yürütülmeye özen gösterildiğini bildirdi. Esen'in konuşmasının ardından 15 Temmuz Demokrasi Nöbetlerinde sembol olmuş isimlere de teşekkür plaketi takdim edildi.

İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer ise yaptığı konuşmasında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verirken, İl Genel Meclisi olarak Bolu'nun tümüne adil bir şekilde bütçe ayırmaya çalıştıklarını söyledi.

22. Dönem Bolu Milletvekili Mehmet Güner de yaptığı konuşmada; Bolu AK Parti teşkilatlarının ve AK Partililerin 15 Temmuz sürecinde gösterdiği kararlılıktan dolayı teşekkür etti.

AK Parti Teşkilatlarının sürekli olarak hemen hemen haftada bir toplandı, Danışma Meclisi, siyasi çalışma etkinliği içinde bulunmasına karşılık, partililerin her çağrıya koşarak geldiğini belirten Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da yaptığı konuşmada; 15 Temmuz nedeniyle çalışma programlarında aksama olmasına karşılık Bolu Belediyesi'nin daha yaşanılabilir bir Bolu için tüm gücüyle çalıştığını söyledi.

Merkez İlçe Danışma Meclisi'nde son olarak partililere hitap eden İl Başkanı Nurettin Doğanay ise özellikle kongre sürecinde FETÖ ile ilgili uzaktan yakından bağlantısı olanlara karşı dikkatli davranılmasını istedi. Kimsenin mağdur edebiyatı yapmaması gerektiğini söyleyen Doğanay; "Burada tek mağdur var o da 241 şehidimiz ve onların aileleridir. Bu yüzden kimse mağdur edebiyatı yapmasın. Benim en yakın akrabam bile olsa FETÖ terör örgütü ile uzaktan yakından bağlantısı var ise AK Parti'de barınamaz" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2016, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128