Ak Parti’de durmak yok…

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun ve Mehmet Emin Güz, Mudurnu İlçe Teşkilatı tarafından İlçe girişinde karşılandı. Ali Ercoşkun ve Mehmet Emin Güz, teşkilat üyeleri ile selamlaştıktan sonra sanayi esnafını ziyaret etti. Esnaflarla konuşan milletvekili adayları Mudurnu’da gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgiler verdikten sonra konvoy halinde ilçeye gittiler.

 Ak Parti’de durmak yok…

KIRAATHANEDE ÇAY İÇTİLER

Mudurnulu vatandaşlar esnaf ziyareti yapan Ali Ercoşkun ve Mehmet Emin Güz’e büyük ilgi gösterdi. Bir vatandaş,  Ali Ercoşkun ve Mehmet Emin Güz’e çay ikram etti. Kıraathanein bahçesine oturan milletvekili adayları vatandaşlarla sohbet ederken yaşlı bir kadın milletvekili adaylarının yanına gelerek, “Allah size uzun ömür versin. Bizim için çalışıyorsunuz. Size her zaman dua ediyorum” dedi.

ESNAF DUASI

Ak Parti Bolu Milletvekili adayları Ali Ercoşkun ve Mehmet Emin Güz, 700 yıldır her Cuma günü Mudurnu’nun Orta Çarşısında yapılan esnaf duasına katıldı. Dua öncesi esnafları ziyaret eden milletvekili adayları 7 Haziran seçimlerinde destek ve dua istediler. Esnaflar tarafından dağıtılan lokumdan alan Ali Ercoşkun ve Mehmet Emin Güz daha sonra  esnaflarla birlikte dua etti.

TARİHİ CAMİDE CUMA NAMAZI KILDILAR

Ali Ercoşkun ve Mehmet Emin Güz esnaf duasının ardından sıraya girerek vatandaşlarla birlikte etli pilav aldı. Milletvekili adayları daha sonra ilçe merkezinde bulunan Tarihi Yıldırım Beyazıd Camisine giderek Cuma namazı kıldı. Namaz çıkışında cemaatle sohbet eden milletvekili adayları, Mudurnululardan büyük ilgi gördü.

TEŞKİLAT TOPLANTISINA KATILDILAR

Mudurnu İlçe Teşkilatı tarafından Mudurnu Belediye Düğün Salonunda düzenlenen toplantıya katılan Bolu Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun ve Mehmet Emin Güz, alkışlar eşliğinde salona girdi. Salonu dolduran onlarca kişiyle tokalaşan adaylar daha sonra konuşma yaptılar.

“MUDURNU’NUN DESTEĞİNİ HER ZAMAN GÖRDÜK”

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, partinin kurulmasından itibaren Mudurnu’dan büyük destek gördüklerini açıklayarak, “Ahiler ve evliyalar diyarı olan Mudurnu’da, Cuma günü 7 Haziran seçimleri öncesinde güzel bir beraberliği yaşadık. Bugüne kadar Ak Parti serüveninde, Ak Partimizin yola çıktığı andan itibaren Mudurnu her noktada bizlere destek oldu. Mudurnu’nun büyük destekleriyle birlikte bizlerde durmadan çalışarak hizmet etmeye gayret gösterdik. Önümüzde çok önemli bir seçim süreci var. 7 Haziran seçimlerinde ülkenin istikrarının sürmesi açısından Yeni Türkiye yoluna Yeni Bolu için bizlere çok önemli görevler düşüyor. İnşallah el ele vererek 7 Haziran seçimlerinden galibiyetle ayrılacağız. Mudurnu’dan da büyük destek bekliyoruz” diye konuştu.

“MUDURNU’YU  ÖNEMSİYORUZ”

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz ise konuşmasına alkışlar eşliğinde başladı. Partililerin büyük ilgi gösterdiği Mehmet Emin Güz, “1000 yıllık tarihin devamı olan, ahilik töreninin en güzel havasını Mudurnu’da soluduk. Milletvekilli aday adaylığına çıkmadan önce ilk istişareyi Mudurnu’da yaptı. Mudurnu’da aldığım desteğin ardından aday adayı olmaya karar verdim. Bu bölgeden bir aday çıkması için çalışma yaptık. Mudurnu, Göynük, Seben ve Kıbrıscık’ı tek bir bölge olarak görüyoruz. Bu bölgenin kalkınması içinde elimizden gelen her türlü çalışmayı yapacağız. 7 Haziran seçimlerinde sizlerden destek ve dua bekliyoruz” dedi.  Konuşmaların ardından teşkilat üyeleri ile el ele verilerek poz verildi.

ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİLDİ

Toplantının ardından Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun ve Mehmet Emin Güz, ilçede bulunan esnafları ziyaret etmeye devam etti. Tek tek dükkanları gezen adaylar, esnafların sıkıntılarını dinleyip not tuttu.

ALİ ERCOŞKUN MEHMET EMİN GÜZ İÇİN OY İSTEDİ

Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, ziyaret için girdiği her dükkanda aday olan Mehmet Emin Güz için esnaflardan oy istedi. Mehmet Emin Güz’ün bölgenin insanı olduğunu söyleyen Ercoşkun, “Mehmet Emin bey Göynüklüdür. Kendisi bu bölgenin evladı. İnşallah bu bölgeden bir milletvekili çıkartmak için sizlerden destek bekliyoruz. Oylarınız ile Mehmet Emin beyi Ankara’ya gönderelim” şeklinde konuştu.

EV ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun son olarak Mudurnu teşkilat üyeleri ile birlikte ev ziyaretlerinde bulundu. Ali Ercoşkun, gittiği evlerde hane sakinleri ile sohbet ederek sıkıntıları olup olmadığını sorduktan sonra 7 Haziran seçimlerinde destek istedi.

AK PARTİ’YE GEREDE’DE SEVGİ SELİ

Seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Bolu Teşkilatları, Gerede’de vatandaşlarla bir araya geldi.

7 Haziran seçimleri öncesi gece gündüz çalışan Ak kadrolar, Gerede’de seçim çalışmalarını sürdürdü. Gerede İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen etkinliğe katılan Ak Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Mehmet Emin Güz, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, İlçe Başkanı Ali Şafak, Kadın ve Gençlik Kolları teşkilatları Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi.

“HİZMETLERİMİZİ ARTTIRACAĞIZ”

Organizasyonda konuşan Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz, “7 Haziran seçimleri bizler için çok önemli. Bu nedenle geçtiğimiz dönem kaybettiğimiz 1 milletvekilliğini geri almamız gerekiyor. Milletvekillerimiz Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü çok çalışırken, diğer vekil icraatlarını konuşarak yapmış. Bu da Bolu’ya çok şey kaybettirdi. Gerede olarak Türkiye rekoru kırıp emanetimizi geri almak istiyoruz. Bizler siz güveniyoruz” dedi.

“GEREDE KALKINDI, GELİŞTİ”

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü ise, istikrarla birlikte Gerede’nin de kalkındığını ifade ederek, “Gerede’de önemli yatırımlara imza attık, önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Bunları yaparken el ele verdik, hizmet kalitemizi arttırdık. Geçtiğimiz dönem kaybettiğimiz 1 milletvekilliğini geri alarak daha güçlü bir şekilde sizler için hizmet etmeye hazırız. Burada da sizlere büyük görevler düşüyor. Biz Gerede’nin Türkiye rekoru kıracağını düşünüyoruz” diye konuştu.

“HEP BİRLİKTE GEREDE’Yİ KONUŞACAĞIZ”

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun ise, şöyle konuştu:

“Havası sert, adamı mert Geredeliler. 2011 yılından bu yana TBMM’de sizleri temsil etmeye çalışıyoruz. Seçildikten sonra Bolu’nun her köşesine hizmet götürmeye çalıştık. Yaptığımız işler kadar yapmamız gereken birçok iş olduğunu biliyoruz. Bu işleri milletin içinden çıkan, sizlerle aynı duyguları yaşayan kardeşleriniz olarak sizin için, hep birlikte çalışarak gerçekleştirdik. Bugün çok önemli bir dönemeç öncesinde beraberiz. Bugüne kadar atılan bütün adımların perçinleneceği, bir daha geri dönüşü olmayan bir seçim olacak. Gerede olarak biz Türkiye rekoru kırarsak, Cumhurbaşkanımızın karşısına hep birlikte çıkacağız, hep birlikte Gerede’yi konuşacağız.”

GEREDE PAZARINDA BÜYÜK İLGİ

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Mehmet Emin Güz esnafları ziyaret ettikten sonra Pazar alanına gitti. İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek’in de katıldığı ziyaretlerde Ak Parti milletvekili adayları ve teşkilatlarına büyük ilgi gösterildi. Milletvekili adayları ile sohbet eden esnaflar, istikrarın sürmesi gerektiğini, 7 Haziran seçimleriyle birlikte ülkedeki kalkınmanın artarak devam etmesi yönünde temennilerde bulundu.

MARKETTEN ALIŞVERİŞ YAPTILAR

Esnaf ziyaretleri sırasında bir markete giren milletvekili adayları, alışveriş yaptı. Geredeli olan milletvekili adayı Fehmi Küpçü, işyerlerine giderek kol kola yürüdüğü Mehmet Emin Güz için oy istedi. Mehmet Emin Güz’ü milletvekili olarak Ankara’ya göndereceklerini söyleyen esnaflar, “İnşallah sizi Ankara’ya göndereceğiz. Mütevazi kişiliğini ile herkesim tarafından beğeniliyorsunuz. Sizi destekliyoruz. İnşallah 7 Haziran seçimlerinde istikrar sürecek ve Bolu tekrar 3-0 yapacak” diye konuştular.

MENGEN’DE PİKNİĞE KATILDI

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun daha sonra Mengen’e geçerek Sağlık sendikası tarafından organize edilen pikniğe katıldı. Sendikacılarla sohbet eden Ali Ercoşkun, 7 Haziran seçimlerinde destek istedi.  HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2015, 20:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolu14
bolu14 - 5 yıl Önce

şu adamların pişmiş kelle gibi sırıtmalarına hasta oluyorum.

Mhp li
Mhp li - 5 yıl Önce

ben sinir krizleri geçiyorum memleketi satılığa çıkaran insanların çok yaşadığı bir ülkede bu ve türleri elbette şirin görünmek için sırıtacaklardır bu adamların sırıtmadığını düşünsenize

SIRADAKİ HABER

banner128