AK Parti'de durum değerlendirildi

15 Temmuz tarihinde Fetullahçı Terör Örgütü mensupları hainlerce kalkışılan darbe girişimi sonrası AK Parti teşkilatları bir yandan sabahlara kadar demokrasi nöbetlerini tutarken, diğer yandan da teşkilat çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar.

AK Parti'de durum değerlendirildi

HABER: Ceylan BEYKOZ
Demokrasi ve milli irade sevdalısı Bolulularla birlikte Bolu Demokrasi Meydanında 15 Temmuz akşamından bu yana demokrasi nöbeti tutan AK Parti Teşkilatları bugün önemli bir masafire ev sahipliği yaptılar.

AK Parti Bolu İl Koordinatörü ve Kocaeli Eski Milletvekili Mehmet Ali Okur, bugün AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay'ı ziyaret etti. Doğanay'dan 15 Temmuz'dan bu yana teşkilatlar tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan AK Parti Bolu İl Koordinatörü Mehmet Ali Okur, daha sonra AK Parti İlçe Başkanlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

AK Parti İlçe Başkanları ile yapılan toplantıda İl Başkanı Nurettin Doğanay'ın da hazır bulunurken, Bolu ziyaretiyle ilgili açıklama yapan AK Parti Bolu İl Koordinatörü ve Kocaeli Eski Milletvekili Mehmet Ali Okur, ziyaret sırasında yapılan toplantının bir değerlendirme toplantısı olduğunu ifade etti.


 

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2016, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER