AK Parti'de seçim maratonu araç konvoyu ile noktalanıyor

Bolu'da Ak kadrolar uzun süren seçim maratonunu gövde gösterisine dönüşmesi beklenen araç konvoyu ile noktalayacak.Cumartesi günü saat 14.00'de Atatürk Orman Parkı önünden başlayacak olan konvoya tüm Bolu halkını davet eden AK Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, "İnanıyoruz ki 7 Haziran'da bu Aziz Millet Bolu'da 3-0, Türkiye'de ise Anayasayı değiştirecek çoğunluğu AK Parti'mize emanet edecek. Partimizin bayrağı tüm Türkiye'de bir kez daha gururla ve coşkuyla dalgalanacak" dedi.

AK Parti'de seçim maratonu araç konvoyu ile noktalanıyor

AK KADROLAR GÖVDE GÖSTERİSİNE HAZIR!

7 Haziran Pazar günü gerçekleşecek 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesi Bolu'da kapı kapı gezerek seçmenin destek ve güvenini alan Ak Parti teşkilatları, uzun süren seçim maratonunu araç konvoyu ile tamamlayacak. 

6 Haziran Cumartesi günü saat 14.00'de Atatürk Orman Parkı’nın önünden başlayarak belirlenen güzergahta devam edecek olan konvoya yoğun katılım olması bekleniyor. Gerçekleşecek araç konvoyu ile ilgili bilgiler veren AK Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, 7 Haziran'ın Türkiye'nin bir dönüm noktası olduğunu belirterek, "Bu seçimler ülkemiz ve milletimiz için dönüm noktası. Bizler Kurucu Genel Başkanımız, halkın oyları ile seçilen ilk Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu önderliğindeki Ak Parti'nin, milletimizin desteği ile bu seçimden de zaferle ayrılacağına şüphemiz yok. Yaklaşık 4 ay önce başladığımız ve büyük özveri ile sürdürdüğümüz seçim çalışmalarımıza 6 Haziran Cumartesi günü saat 14.00'de il teşkilatınca yapacağımız konvoyu ile son veriyoruz. Konvoyumuzun buluşma noktası Atatürk Orman Parkı yanı olacak ve buradan hareket ederek, öncesinde belirlediğimiz güzergah boyunca devam edecektir" dedi.

"OYNANAN OYUNLARIN FARKINDAYIZ"

Açıklamasının devamında Türkiye üzerinde oynanan oyunlara dikkat çeken İl Başkanı Coşkunyürek, "Son yıllarda Ak Parti'miz üzerinden büyük oyunlar oynandığını ve birileri tarafından partimizi karalamaya yönelik çalışmalar yürütüldüğünün hepimiz farkındayız. HDP'de bu seçimlerde kurgulanan oyunun en büyük parçası. Bu oyunun tek bir amacı var oda Ak Parti'nin; dolayısıyla Türkiye'nin önünü kesmek. Bu aziz millet CHP, MHP, HDP ve onların iş birlikçisi paralel yapıya en güzel cevabı 7 Haziran Pazar günü sandıkta verecektir" ifadelerini kullandı.

"GÜN, YENİDEN YOLLARA DÜŞME GÜNÜ"

Son olarak tarihi seçim öncesi Bolu halkına çağrıda bulunan ve konvoya tüm vatandaşları davet eden Yüksel Coşkunyürek, şunları söyledi; "Gün, teferruatlarla uğraşma, kişisel kırgınlıklara, küskünlüklere takılma günü değil. Gün, millet için, ümmet için yeniden yollara düşme günü. İnanıyoruz ki 7 Haziran'da bu aziz millet Bolu'da 3-0, Türkiye'de ise Anayasayı değiştirecek çoğunluğu AK Parti'mize emanet edecek. Partimizin bayrağı tüm Türkiye'de bir kez daha gururla ve coşkuyla dalgalanacak. Bu vesile ile gerçekleşecek seçimlerin ülkemize, milletimize ve partimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, gerçekleştireceğimiz konvoyumuza tüm halkımızı davet ediyoruz." HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128