Ak Parti’den Göynük için özel çalışma

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz, seçim çalışmaları kapsamında memleketi Göynük’te vatandaşlar ile bir araya geldi. İlk olarak Göynük’te kurulu b ulunan Türkiye’nin önde gelen beyaz et firmaları arasında yer alan Erpiliç kesimhanesini ziyaret eden Mehmet Emin Güz, çalışanlarla sohbet etti.

 Ak Parti’den Göynük için özel çalışma

“BU BÖLGENİN ÜZERİNE ÖZEL OLARAK EĞİLECEĞİZ”

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan ile birlikte personelle sohbet eden Mehmet Emin Güz, Göynük’ün kalkınması gerektiğini ifade ederek, şöyle konuştu:

“Göynük, Mudurnu, Seben ve Kıbrıscık bütündür. Bu bölgeye özel olarak eğileceğiz. Bu bölgenin dertleri ile dertlenen, bu bölgenin kalkınması için çalışan, düğünde, bayramda gelmek zorunda olan bir vekil olması gerektiğini düşünüyorum. Ben bu misyonu temsil edeceğim. Daha önce hangi siyasi partiye oy vermiş olursak olalım 7 Haziran seçimlerinde Ak Partiye oy vererek 3-0 yapalım. Geçtiğimiz dönem 900 oy farkla 2 çalışan 1 konuşan milletvekili gönderdik. Bu çalışma gücümüzü azalttı. Bu nedenle hizmetlerimizi arttırmak ve Göynüğü kalkındırmak için kazanmak zorundayız.”

KAPI KAPI DOLAŞTI

Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz ve beraberindeki teşkilat üyeleri, Hacı Abdi Mahallesine giderek kapı kapı gezdi. Tüm evleri ziyaret eden Mehmet Emin Güz, hemşerilerinin hayır duasını aldı.   Mehmet Emin Güz’e sevgi gösterilerinde bulunan Göynüklüler, 7 Haziran seçimlerinde destek sözü verdi.

SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Mehmet Emin Güz daha sonra sanayi esnaflarını ziyaret etti. Esnaflarla sohbet eden Mehmet Emin Güz, ülkedeki istikrar ortamının sürmesi açısından 7 Haziran seçimlerinin öneminden söz etti. Göynük’ten destek ve dua beklediğini ifade eden Mehmet Emin Güz, “İçinizden geliyorum. Göynüğün sıkıntılarını, isteklerini biliyorum. Yeni Türkiye yolunda desteklerinizi bizden esirgemeyin. Dualarınızı bekliyoruz. İnşallah seçimlerden sonra daha güçlü ve aktif olarak çalışıp el birliği ile gönül gönüle vererek Göynük’e çağ atlattıracağız” şeklinde konuştu.

“ALLAH ÖTEKİLERE FIRSAT VERMESİN”

Hacı Abdi Mahallesinde bir evi ziyaret eden Mehmet Emin Güz, yaşlı bir teyze ile sohbet etti. Kendisinden dua isteyen Mehmet Emin Güz’e cevap veren yaşlı kadın, şunları söyledi:

“Size her zaman dua ediyorum. Allah işinizi rast getirsin. Allah ötekilere fırsat vermesin. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Geçtiğimiz yıllarda çok sıkıntılar yaşadık. Şimdi sizinle birlikte rahatız.”

Mehmet Emin Güz ve teşkilat üyeleri çalışmalarına daha sonra ilçe merkezinde devam etti.  HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2015, 19:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bolu
Bolu - 6 yıl Önce

ver alagözede bir akide,lolipot şeker ver.oyuncak pek ucuz olmasın.torunlar beyenmez sonra,bolu.

SIRADAKİ HABER

banner128