AK Parti’den MÜSİAD ve Kızılay’a iade-i ziyaret

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay,atama kararından ve seçimlerden dolayı kendisini daha önce ziyaret eden MÜSİAD ile Kızılay Bolu Şubesineiade-i ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti’den MÜSİAD ve Kızılay’a iade-i ziyaret

AK Parti Bolu İl Yönetim Kurulu, seçim sonrası iade-i ziyaretlerine devam ediyor. Siyasilerin Çarşamba günü gerçekleşen iade-i ziyaretlerdeki ilk durağı Müstakil İşadamları Derneği oldu. Çok sayıda yönetim kurulu üyesinin katılımıyla 13.30’da gerçekleşen ziyarette konuşan ev sahibi Eyüp Uzun, “Hepinize iade-i ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Çıkmış olduğunuz bu kutlu yolda başarılar dilerim. Yönetimiz değişmedi, inşallah bu bayrağı daha ilerilere taşıyacaksınız” dedi.

MÜSİAD’A AÇIK DESTEK

Seçimlerin ardından iade-i ziyaretlerine devam ettiklerini kaydeden İl Başkanı Nurettin Doğanay’da MÜSİAD’ın şehrin geleceği için önemli görevler üstlendiğini ifade etti.Doğanay, çalışmalarından dolayı Eyüp Uzun ile MÜİAD yönetimine teşekkür ederek “Bolu’yu geleceğe taşımak için hep birlikte hareket etmemiz gerekiyor. MÜSİAD olarak sizler önemli projeler için mesai harcıyorsunuz. Bolu için hazırlamış olduğunuz her türlü projenin içerisinde olacağımızı ve açık destek vereceğimizi bilmenizi isterim” diye konuştu.

2’İNCİ DURAK ŞEFKAT ELİ “KIZILAY” OLDU

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve beraberindekilerin 2’inci durağı ise Türk Kızılay Bolu Şubesi oldu. Saat 14.00’da gerçekleşen buluşmada konuşan Kızılay Bolu Şube Başkanı Op. Dr. Hüseyin İka, iyilik, merhamet, şefkat eli olan Kızılay’da Doğanay ve yönetimini ağırlamaktan dolayı büyük mutluk duyduğunu kaydetti. 

DOĞANAY: “GURUR DUYUYORUZ”

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ise aynı zamanda Kızılay’dabaşkan yardımcılığı görevini de yürüttüğünü belirterek, “Kızılay’ı anlatmak için Kızılay’ı bilmek ve yaşamak lazım. Kızılay’ın gerek yurt içinde gerekse yurtdışında yaptığı çalışmalar bizlerin göğsünü kabartmakta. Bir Türk olarak böylesi bir kuruluşa sahip olmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Kızılay dünyanın neresinde olursa olsun Kızılhaç’tan daha önce hareket edip felaket bölgesine ilk ulaşan kuruluşlardan biridir. Bu kuruluş gücünü halkından alıyor. Türk Kızılay’ı Bolu Şubesi olarak sizlere de yürüttüğünüz başarılı çalışmalara imza atıyorsunuz.  Hizmet alanınız sadece felaket anında değil. Sosyal sorumluluk anlamında şehrin her köşesindeki ihtiyaç sahiplerine yönelik önemli çalışmalar yapılıyor ve ihtiyaç sahiplerine ulaşıyorsunuz. Bundan dolayı şahsınıza ve tüm yönetim kurulu üyelerimize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.Doğanay ayrıca, geliş nedenlerinin iade-i ziyaret olduğunu belirterek İka ve Kızılay yönetimine kısa süre önce yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyaret, Kızılay Başkanı Hüseyin İka’nın şube binasındaki birimleri dolaştırması ve yapılan faaliyetler hakkında Doğanay ve yönetimini bilgilendirmesi ile sona erdi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2015, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128