AK Parti’den yaşlılara 14 Şubat Sürprizi

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, Pazar günü anlamlı bir ziyaret gerçekleştirerek, bir araya geldiği Huzurevi sakinlerinin Sevgililer Gününü kırmızı gül armağan ederek kutladı. Duygusal anlara sahne olan buluşmada yaşlılar büyük mutluluk yaşarken, siyasilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

AK Parti’den yaşlılara 14 Şubat Sürprizi

AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı, İzzet Baysal Vakıf Huzurevi ile Semiha Şakir Spastik Çocuklar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'niziyaret etti. 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Pazar günü gerçekleşen ziyaretlerle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı iki kuruma yönetim kurulu üyeleri ile çıkarma yapan Merkez İlçe Başkanı Adil Esen’in ilk durağı Sümer Mahallesi’ndeki huzurevi oldu.

HUZUREVİ SAKİNLERİ BÜYÜK MUTLULUK YAŞADI

Huzurevindeki tüm odalarında tek tek dolaşan Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, kapısını çaldığı yaşlıların14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlayarak kırmızı gül armağan etti.Merkez İlçe Başkanı Esen, ziyarette yaşlılarla yakından ilgilendi ve bol bol sohbet etti.

Sürpriz ziyaret karşısında yaşlılar da büyük sevinç yaşarken, bu özel günü evlerinde aileleri ile geçirmek yerine kendilerini ziyaret ederek geçiren tüm siyasilere teşekkür etti. Siyasiler daha sonra huzurevinden ayrıldı.

ENGELLİ ÇOCUKLARI DA UNUTMADILAR

Huzurevi ziyaretinin ardından Elmalık Mevkii’ndeki Semiha Şakir Spastik Çocuklar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne geçen Esen ve beraberindekiler, buradailk olarak yetkililerden bilgiler aldı. Daha sonra kurum yetkililerinin refakati eşliğinde eğitim gören çocukları ziyaret eden ve onlara çeşitli hediyeler armağan eden siyasiler, ardından rehabilitasyon merkezinden ayıldı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2016, 18:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
BİLİR KİŞİ
BİLİR KİŞİ - 5 yıl Önce

gösteri̇ş... madem i̇lgi̇li̇ler bu kadar, pazar günü huzurevi̇nde hemşi̇re varmiydi yokmuydu ? tabi̇i̇ ki̇ yoktu...

SIRADAKİ HABER

banner128