Ak Partili kadınlar Ercoşkun’u bakan görmek istiyor

AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun, AK Parti teşkilatlarına yönelik düzenlediği teşekkür ziyaretlerinin son durağında, İl Kadın Kolları Teşkilatı ile bir araya geldi. AK Parti'yi tek başına iktidara taşıyan seçim sürecindeki mesailerinden dolayı partili kadınlara teşekkür eden Ercoşkun, kadınların karşısına bir de sürprizle çıktı.

Ak Partili kadınlar Ercoşkun’u bakan görmek istiyor

AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun, AK Parti teşkilatlarına yönelik düzenlediği teşekkür ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Ercoşkun'un teşekkür ziyaretlerinin son durağı Arzu Aydın başkanlığındaki İl Kadın Kolları Teşkilatı oldu.

AK Parti İl Başkanlığı'nın ev sahipliği yaptığı ziyarette Ercoşkun, kadın kolları yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Ziyarete Mudurnu İlçe Kadın Kolları yönetimi de katıldı.

Aydın, ziyarette selamlama konuşmasının ardından 1 Kasım seçimlerini değerlendirerek, AK Parti'nin Türkiye genelinde oyunu en fazla arttırdığı dördüncü ilin Bolu olduğunu söyledi ve CHP'nin ise en fazla oy kaybına uğradığı birinci ilin Bolu olduğunu belirtti. Aydın, "Tek başına iktidara çok sevindik ama üçüncü vekili kazanamamanın üzüntüsünü de yaşadık. Bu seçim Türkiye için bayram, Bolu için ise arifedir. Arife de gelecek bayramın habercidir. Biz bu bayramı arife olarak kabul ettik. Rabbim bir sonraki seçimde bizlere bayram yaşatacak. İnşallah 3 vekille daha güçlü temsil edileceğiz" dedi.


"BOLU BAKAN İSTİYOR! BOLU BUNU HAK EDİYOR!"

Aydın, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Milletvekillerimizin, eğitimlerine, birikimlerine ve Bolu'ya yaptıkları katkılara bakarsak, bunların Türkiye'ye ve dünyaya yayılması için önlerinin bir bakanlıkla açılması gerektiğini belirtiyor, Bolu Milletvekillerinin de bakanlığı hak ettiklerini düşünüyoruz. Bolu halkı mazlumdur, sessizdir ama biz hak ettiği noktada sesini çıkartacağına inanıyoruz. Bizde sesimizin yettiği kadarıyla, 'Bolu bakan istiyor! Bolu bunu hak ediyor' demeye hazırız. İnşallah daha büyük görevlerde sizlerle çalışmayı rabbim bizlere nasip eder. Seçim çalışmalarımızda sizlerle bir salkım üzümü, bir dilim ekmeği paylaştık. Önemli olan da paylaşmaktır. Biz sizinle bundan sonra da hayatı paylaşmak için elimizden geleni yapacağız." 

Aydın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettikten sonra, Milletvekili Ercoşkun'a görev başarısı dileyerek sözlerini noktaladı. 


ERCOŞKUN: CENABI HAK SORUMLULUKLARIMIZIN GEREĞİNİ YERİNE GETİRMEYİ NASİP ETSİN!

Aydın'ın ardından AK Partili kadınların alkış yağmuru arasında konuşmaya başlayan Ercoşkun, şunları söyledi: "Seçimlerin ülkemizin birliğine, beraberliğine ve dirliğine vesile olması dileğiyle, Bolu'nun her köşesinde sizlerle birlikte emek verdik, ter döktük. Bu başarının en büyük mimarları olan sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

1 Kasım seçimleri, 7 Haziran sonrası oluşan olumsuz tablonun sona erdiği, milletimizin geleceğe bakışında ümitlerinin yeniden yeşerdiği bir netice ortaya koydu. Sadece AK Parti'ye oy verenlerin değil, AK Parti'ye oy vermeyenlerinde memnun olduğu bir tabloyu görüyoruz. Seçim sonrası gezilerimizde herkeste ciddi bir memnuniyet gözlemledik. Cenabı Hak sorumluluklarımızın hakkını yerine getirmeyi, bizlere hayırlı hizmetler yapabilmeyi nasip etsin.

Tecrübelerimizle, yeni görevlerle daha fazla hizmet etmeye gayret edeceğiz. Bu yolda birlikte yürüyeceğiz. Sizler çoluğunuzdan, çocuğunuzdan, ailenizden fedakarlı yaparak görevlerinizi gerçekleştirdiniz. Ve hiçbir beklenti duymaksızın bunları yaptınız. Bizim memlekete, ülkeye dair gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz hayallerimiz var. Bu hedefler, bu iyi niyetler olmasa, bu dualar olmasa, bu sevda olmasa, olmaz. Bu samimiyetle, bu ihlasla bugünlere gelindi. O yüzden kıymetini çok iyi bilmeliyiz."


"BİZLER, BU İMTİHAN DÜNYASINDA İMTİHANI VEREBİLMENİN DERDİNDEYİZ"

Ercoşkun, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Bu başarıda tek başına kimsenin etkisi yok. Ama birlikte etkisi var. Bu birliktelik başarılı neticeyi getiriyor. 1 Kasım öncesi hangi adımları atmamız gerektiğini bilerek çalıştık. Nokta atışlı çalışmalar yaptık. 

Sorumluluklarımız daha da arttı. Geçmişi bir kenara bırakmalıyız. Bu mesele hiçbirimizin şahsi meselesi değil. Bu koltuklar bizlere baki değil. Baki olan tek şey Cenabı Allah'ın kendisi. Bugün bizler, yarın başkaları sizleri temsil edecek. Biz ise, üzerimize aldığımız sorumluluğun hakkını vermenin, imtihan dünyası olan bu dünyada imtihanı verebilmenin derdindeyiz. Bu işte yükü çeken sizlerden Allah razı olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun." 


ERCOŞKUN'DAN KADIN KOLLARI MENSUPLARINA SÜRPRİZ

Ercoşkun, konuşmalarının ardından AK Partili kadınların karşısına bir de sürprizle çıktı. Ercoşkun, Aydın'ın yardımıyla kadınlar arasında hediye çekilişi düzenledi ve aldığı birbirinden farklı hediyeleri çekilişle kadınlara takdim etti. Eğlenceli ve heyecanlı anlara sahne olan çekiliş renkli görüntüleri de beraberinde getirdi. 

Çay sohbetinin ardından Ercoşkun, birlik, beraberlik ve yol arkadaşlıklarının sürmesi dileğiyle parti binasından ayrıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2015, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER