AK Partili kadınlar “işçi” kadınlarla buluştu

Bolu’da, ekmeğini taştan çıkartan işçi kadınlar unutulmadı... Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret eden AK Parti Kadın Kolları Üyeleri, bir araya geldikleri emekçi kadınların “8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı ve günün anısına çam fidanı armağan etti.

AK Partili kadınlar “işçi” kadınlarla buluştu

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda 1977 yılında alınan bir kararla o tarihten bu yana tüm dünyada kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, yurtta olduğu gibi Bolu’da da bir dizi etkinliklerle kutlandı. Kadınlar için özel olan bu günü diğerleri gibi sade bir kutlama mesajı yayımlayarak geçirmek istemeyen AK Parti Bolu Kadın Kolları Başkanı Avukat Arzu Aydın, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret etti.

EMEKÇİ KADINLARA ÇAM FİDANI ARMAĞAN ETTİ

OSB’deki tekstil ve diğer fabrikaları tek tek dolaşan Aydın ve beraberindekiler, bir araya geldiği emekçi içi kadınların günlerini kutlayarak, bir süre sohbet etti. Günün anısına emekçi işçi kadınlara çam fidanı armağan eden ve bu anı çekilen fotoğrafla ölümsüzleştiren Avukat Arzu Aydın, ayrıca hemcinsleriningörüş ve taleplerini de dinlemeyi unutmadı. 

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2016, 19:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124