Ak Partililer Başkan Yılmaz’a “geçmiş olsun” dedi

Geçtiğimiz Pazar günü İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bel fıtığı ameliyatı olan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı, Ak Parti Bolu teşkilatı tam kadro ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Ak Partililer  Başkan Yılmaz’a  “geçmiş olsun” dedi
 Ak Parti Bolu Teşkilatı, geçtiğimiz hafta bel fıtığı ameliyatı olarak kısa sürede sağlığına kavuşan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a makamında geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete, Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın, İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu, Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, İl, Merkez İlçe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri katıldı.Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın İstanbul’da aniden ameliyat olması ve ameliyattan kısa bir sürede işinin başına dönmesine şaşırdığını ama mutlu olduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın ;“Sayın Başkanın bel fıtığı şikâyetinden dolayı geçtiğimiz Pazar günü ameliyat olması münasebetiyle bugün İl Teşkilatı olarak İl Genel Meclisi Başkanımız, Kadın ve Genlik Kolları Başkanlarımızla birlikte ziyarette bulunduk. 10 yıldan beri benimde gözlemlediğim zaman zaman ciddi sıkıntılar yaşıyordu. Allah’a şükürler olsun bu sıkıntıyı ameliyat olmakla beraber geride bıraktı. Bundan sonra Belediyemizin işlerine daha fazla koşturacak enerjiye sahip olacak. Biz Başkanımızın Pazar günü İl Danışma Meclisi toplantısına katılmasını beklerken, kendisi ameliyat olacağını ve İstanbul’a gitmekte olduğunu söyledi. Akşam kendisini nasıl oldun diye aradığımda ise ben Bolu’dayım dedi. Gerçekten bu durum şaşırttı beni. Hem Başkanın hızı, hem de sağlık sektörünün Türkiye’de ne kadar ilerlediğinin göstergesi. Başkan’ın sağlığına kavuşmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” Dedi.

Biz büyük bir aileyiz

 

Ömer Sayın’ın ardından konuşan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz Ak Parti’nin büyük bir aile olduğunu ve ailelerin böyle sıkıntılı günlerde birbirlerine destek olduklarını ifade ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Yılmaz, “Biz büyük bir aileyiz ve böyle sıkıntılı zamanlarda biliyorsunuz ki tüm aile toplanır. Basit de olsa bir ameliyat geçirdik ve sağ olsunlar beni yalnız bırakmayarak ziyaretime geldiler. Allah kimseyi sağlıkla imtihan etmesin, çünkü insan sağlığının değerini sıkıntıya düştüğü an anlayabiliyor. Şu anda binlerce şükür ki ayaktayım ve inşallah bir daha böyle bir sorun yaşamayacağım. Çünkü bu rahatsızlık uzun yıllardır bazen üç bazen altı ayda bir beni sıkıntıya sokuyordu ve bir hafta sonra geçiyordu. Fakat son seferinde geçmedi. Bu sefer inşallah biz onu tamamen geçirdik. Allah herkese sağlık versin ve ayrıca ameliyatıma giren uzman hekimlerden Allah razı olsun. Çok kısa zaman içerisinde beni ayağa kaldırdılar ve çalışmaya döndürdüler. Biraz dinlenmem gerekiyormuş ve inşallah onu da yapacağım. Bolu’da yapılacak çok iş var. Bizim ne laf ne de kavga edecek zamanımız yok. Bizim iş yapacak zamana ihtiyacımız var. İnşallah bu ekiple beraber her şeyin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Allah hepimize güç ve kuvvet versin” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2013, 20:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128