AK Partililerden Esnaf Kefalete ziyaret

Adalet ve Kalkınma partisi Bolu Milletvekili Sayın Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkanı Sayın Alaaddin Yılmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Sayın Arzu Güler ve parti yönetim kurulu üyeleri Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyarette bulundu.

  AK Partililerden Esnaf Kefalete ziyaret

Haber: S. Özge Yücel

Ziyarete gelen heyeti Bolu Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Ahmet Yoltaş, Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri ile birlikte karşıladılar. Kooperatif Başkanı Ahmet Yoltaş ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek “ Ak parti olarak esnafın sorun ve isteklerinde her zaman yanımızda durarak bizlere destek oldunuz, bundan sonrada desteklerinizin devam edeceğinden hiç kuşkumuz yoktur “dedi. Bolu Milletvekili Arzu Aydın Bolu Esnafı ve halkımız için mevcut durum ve yapılması gerekenler ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. “Daha önce partideki görevi sırasında Bolu Halkının ve esnafının yanında olduğunu ve bugünden sonrada Ankara’ da mecliste de Bolu Esnafının ve Bolu halkının sesini duyurmaya devam edeceğini dile getirdi” Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz söze devam ederek, “24 Haziran seçimlerinde verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere ve Bolu Esnafına teşekkür ediyorum. Bolu Esnafları ve Halkı için daha iyi yaşanılabilir bir kent haline getirebilmek için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirterek, kendisinin yine Bolu için ve Bolunun dünyanın yaşanılır en güzel kentlerinden biri olması için elinden gelen tüm çabayı göstereceğini söyledi” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Bolu Esnaf Kefalet Başkanı Ahmet Yoltaş, Yönetim ve Denetim kurulu üyeleri teşekkür ve başarı dileklerini ilettiler.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 06:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124