AK PartililerdenDoğanay’ın çağrısına cevap

Bu yıl 27’ncisi düzenlenen İzzet Baysal Şükran Günleri başlarken; AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay öncülüğündeki AK Parti Teşkilatları, yapılan etkinliklere tam kadro katıldılar.

AK PartililerdenDoğanay’ın çağrısına cevap

HABER: Semih BAYKAL

İzzet Baysal Şükran Günleri’nin 27’ncisi bugün başlayan etkinliklerle start aldı. Sabah Anıt Park’ta Çelenk Koyma töreniyle başlayan etkinliklere İzzet Baysal’a Şükran Yürüyüşü ile devam edilirken; AK Parti Teşkilatları AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın çağrısına uyarak, etkinliklere yoğun ilgi gösterdiler.

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel’in yanı sıra İlçe Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, İl, Merkez İlçe, İl Kadın ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra çok sayıda AK Partilinin katıldığı etkinliklerde AK Partililer, İzzet Babalarına olan saygı ve şükranlarını sundular.

Bir gün önce yayınladığı mesajla AK Partililerden İzzet Baysal Şükran Günleri etkinliklerine katılım için çağrıda bulunan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Teşkilatlarımız çağrımıza uyarak İzzet Babamız için düzenlenen etkinliklere yoğun katılım gösterdiler. Tüm kademelerde görevli ya da çağrımıza ses vererek etkinliklere katılan tüm AK Parti’ye gönül verenlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İzzet Babamızın felsefesine ve ruhuna uygun olarak bu etkinliklerde de teşkilatlarımızın birlik ve beraberliğini yansıtmış olduk. Bu vesile ile bir kere daha İzzet Babamıza şükranlarımızı sunuyorum. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128