Ak partinin kendisinden başka rakibi yok

Ak Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar il, ilçe, kadın kolları ve gençlik kolları başkanlığı görevinde bulunan Başkanlar, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından verilen akşam yemeğinde bir araya geldiler.   Ak...

Ak partinin kendisinden başka rakibi yok

Ak Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar il, ilçe, kadın kolları ve gençlik kolları başkanlığı görevinde bulunan Başkanlar, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından verilen akşam yemeğinde bir araya geldiler.

 

Ak Parti Bolu teşkilatının kuruluşunda emeği geçen partililere Bolu belediye başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından bir yemek verildi. Başkan Yılmaz tarafından verilen akşam yemeğinde yapılan konuşmalarda birlik beraberlik mesajları verildi. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından verilen akşam yemeğine kuruluşundan bugüne kadar Ak Parti’de görev alan başkanlar katıldı. Düzenlenen yemeğin ardından bir konuşma yapan Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın; “Bugün Ak Parti daha kurulmadan tabelası takılmadan, adı konulmadan milletin gönlünde kurulmuş, milletin gönlünde taht kurmuş, yüreğin büyük bir sevgi oluşturmuş büyük bir parti. Daha kurulmadan iktidara gelmiş. Bizim bizden başkada rakibimiz yok” dedi. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'da yaptığı konuşmada; "Ak Parti’yi kurduğumuzdan bugüne kadar, Ak Parti’yi yöneten çok değerli başkanlarımız. Sizlerle bir araya gelip en azından bir yemek yiyelim dedik. Zaman olarak belki iyi tespit edemedik. Çünkü Ali bey, Fatih Metin beyler bugün burada işleri nedeniyle olamadılar. Ama netice itibariyle onların görevleri dolayısıyla gelemeyeceklerini ifade ettiler. Burada bir araya gelmiş olmanın verdiği mutluluğu huzuru yaşıyoruz. Şu an itibariyle tabi sizlerin sayesinde oluşan ve gelişen partimiz yine sizler sayesinde çok ciddi aşamalara geldi. Şu anda Ak Parti yalnız Türkiye değil konjonktür olarak dünya ile ilgili tasarıları olan bir noktaya geldi’’ diye konuştu.

Birkaç çağ birden atladık

Sizler sayesinde Bolu Belediye Başkanlığını yürütüyoruz diyen Başkan Yılmaz; “Bizim hedefimiz artık Ak Parti’nin geniş vizyonu içerisinde bakacaksak şu anda Bolu’yu yaşanabilir iyi bir kent yapmak değil, zaten Bolu şu anki haliyle bile Türkiye’de ilk 10 il arasında. Biz istiyoruz ki dünyada ilk 10 il arasına girelim. Marka kent olalım. Bunu afaki görenler olabilir ama, bu ufukları yakalayacak şekilde hadiseye bakamazsak ancak bunu biz yapamayız, Türkler bunu yapamaz gibi eski kompleksli günlerimize döneriz. Biz Ak Parti İktidarı döneminde, Türkiye artık tüm komplekslerinden sıyrıldı. Artık geleceğe çok farklı bakan bir yapıya dönüştü. Geçmişte yurt dışından ülkemize bakışı da çok iyi bildiğim için, şu anda yurt dışına gidenlerden Türkiye’ye bakışı iyi izlediğim için şunu söyleyebilirim. Biz birkaç çağ birden atladık diyebilirim. Bu çağların atlatılmış olmasında ülkemizin bu kadar itibar sahibi olmasında başta liderimiz var. Ama ona o gücü veren de sizlerin buralarda yaptığınız çalışmalardır.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128