Ak Parti’yi Heyecanlandıran Gelişme

Nefeslerin tutulduğu bu günlerde yeni haber ortalığı ayağa kaldırdı. Uzun zamandır merakla beklenen Ak Parti aday listesi, sosyal paylaşım twitterda Başkentçi rumuzuyla Bolu’nun Ak Parti aday sıralaması heyecan yarattı.

 Ak Parti’yi Heyecanlandıran Gelişme

Haber: Kasım ŞAHİN

Yayımlanan sıralama kısa sürede vatandaşlara iletişim yoluyla ulaştırıldı. Sosyal medyada yayınlanan sıralamaya göre, Fatih Metin ilk sırada yer alırken, Fehmi Küpçü ikinci sırada, Ali Ercoşkun ise üçüncü sırada olduğu belirtiliyor. Bolu’yu ayağa kaldıran ve kulislerin hareketlenmesini sağlayan bu paylaşıma rağmen, bazı siyasetçiler olayın doğru olmadığı yönünde kanaat belirtiyorlar.

Eski siyasilerin ve Ak Partiye gönül vermiş deneyimli siyasiler olaya mesafeli yaklaşıyorlar. Deneyimli siyasilerin, Salı(Bu gün) günü saat 17.00 de bütün Türkiye’nin adayları Ak Parti genel merkezi tarafından açıklanana kadar, söylenen, yazılan ve gelen bilgilere dikkat etmemek gerekir. Asıl doğrular Ak Parti Genel Merkezinin yapacağı açıklama sonrası netlik kazanacaktır diyorlar. Bu söylemler ışığında, bu gün yapılacak açıklamanın doğru olacak olmasıdır.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2015, 20:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaşbkbk14
vatandaşbkbk14 - 5 yıl Önce

ak partı en dogal birinci ve ikinici sırayı en güzel şekilde tesbit etmis üçüncü sırada mevcut vekilimiz 5 yıllık boluya olan hizmet edip etmedğinin karşılığın alabileçekmi 1 ve 2 sıra ak partinin en iyi tercihi

haluk  tk
haluk tk - 5 yıl Önce

eyer böyle çıksın liste
bolu bir milletvekili çıkarır
ben iyi bir ak partiliyim ben bile vermem

bolulu
bolulu - 5 yıl Önce

gerçek bolulu olmayan akp li vekil adaylari şimdi yeniden siralamaya girmişler : bolumuza hayirli olsun :

hakiki bolulu
hakiki bolulu - 5 yıl Önce

bolulu bolulu olmayan ayrimcilik dan ne zaman kurtulacağız bize yakişan allaha kul habibine ümmet olmak herşey türkiye için herşey bolu için ak koyu kara koyun 7 haziranda belli olur en güzel günler bizlerin olsun

SIRADAKİ HABER

banner128