AKADEMİSYENLERDEN SEDAŞ’A TEBRİK

“Proje Fikri Yarışması’nda” Akademisyenler, SEDAŞ Proje Ekibini tebrik ettiler ve projenin sürdürülebilir olması için önümüzdeki yıllarda da destek vermeye devam edeceklerini belirttiler.SEDAŞ’ta akademisyenlere ve üniversitelerin yönetimlerine ayrı ayrı teşekkür etti.

AKADEMİSYENLERDEN SEDAŞ’A TEBRİK
HABER: Ceylan BEYKOZ

SEDAŞ’TANÖRNEK UYGULAMA
SEDAŞdüzenlediği “Proje Fikri Yarışması” sonunda örnek bir uygulamaya imza attı. Yarışmaya katılan, ancak ödül alamayan tüm öğrencilere de girişimcilikleri, yarışmaya katılım sağlamaları ve proje fikri üretmeleri nedeniyle hepsine ayrı ayrı teşekkür belgesi gönderdi. Aynı zamanda katılımcı tüm öğrencilerin ailelerine hitaben yazılan ve gönderilen bir mektup ile katılan tüm adayların ailelerinin,yarışma hakkında hem bilgi sahibi olmaları, hem de üniversite öğrencisi çocuklarının proje üretim çalışması yapması, çocuklarının girişimci ve katılımcı olma özelliği ile gurur  ve onur duymalarının sağlanması hedeflendi. 
AKADEMİSYENLERDEN TEBRİK
SEDAŞ’ın, Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Kocaeli Üniversitesi (KOÜ), Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ), Düzce Üniversitesi (DÜ), Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) akademisyenleri ile iş birliği içinde gerçekleştirdiği Proje Fikri Yarışması’nın ilkine ait sonuçların açıklandığı ödül töreninde,  SEDAŞ’ın sosyal sorumluluk projesini gerçekleştiren proje ekibi,  Akademisyenlerden de tebrik aldı.
“DESTEĞİMİZ ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA DA DEVAM EDECEK” 
Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Porf.Dr.Haluk Görgün, Proje Fikri Yarışması’nı ilk günden bu yana oldukça beğenerek desteklediğini belirtti ve önümüzdeki yıllarda da destekleyeceklerini söyleyerek, gençlerin önünü açmayı hedefleyen bu projede emeği geçen tüm SEDAŞ ekibine teşekkür etti. 
Kocaeli Üniversitesinden Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Bekir Çakır’da,SEDAŞ’ın gerçekleştirdiği projenin  sürdürülebilir olmasını hedeflemesini çok değerli bulduğunu ve bu projenin yinelenmesi durumunda desteklemeye devam edeceklerini, işletmelerle üniversite işbirliğine örnek oluşturacak bir çalışmanın yapıldığını belirterek, “öğrencileri proje üretmeye teşvik eden bu anlamda önemli bir proje gerçekleştiren SEDAŞ ekibini tebrik ediyorum”  dedi.  
SEDAŞ EKİBİNE TEŞEKKÜR
Elektrik Enerjisi’ninüretiminde, iletiminde, dağıtımında, çevre ile uyumunda ve enerjide iş güvenliği alanlarında, “Toplum İçin Yeni Teknolojiler” temasıyla yeni proje fikirlerinin yarışmasını sağlamak  ve bunun için öğrencileri motive ederek proje üretilmesini teşvik etmek amacıyla,  SEDAŞ tarafından hayata geçirilen Proje Fikri Yarışması’nın üniversite ile elektrik dağıtım şirketi işbirliğine imkan sağlaması, projenin SEDAŞ tarafından sürdürülebilir olmasının hedeflenmesi, SEDAŞ’ın akademisyenler ve öğrenci kulüpleri ile bir araya gelmesi, proje tanıtım çalışmalarını gerçekleştirmesi, üniversitelerle iletişimi yoğunlukla sağlaması, ayrıca  yarışma sürecinde tüm ayrıntıları dikkatle ele alarak uygulaması ve akademisyenlerle iletişimi en iyi şekilde sağlayarak yarışmanın sonuna kadar süreci başarıyla koordine etmesi ve projeyi başarıyla yönetmesinden dolayı SEDAŞ ekibine akademisyenler tarafından teşekkür edildi. Yarışmanın sonunda düzenlenen ödül töreni sırasında Akademisyenler  tebrik mesajlarını SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven’e iletirken, Bekir Sami Güven de Üniversite yönetimleri ve akademisyenlere ayrı ayrı teşekkür etti. 


Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2016, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128