Akaryakıt istasyonunda kar maskeli soygun ##hb_sdk.gif

Mengen’de, kar maskeli 3 kişi, akaryakıt istasyonundaki görevliyi silahla tehdit ederek, 2 bin TL çaldı. Görevlinin cep telefonunu alarak ellerini plastik kelepçe ile bağlayan hırsızlar, işyerinden çıkarken...

Akaryakıt istasyonunda kar maskeli soygun ##hb_sdk.gif

Mengen’de, kar maskeli 3 kişi, akaryakıt istasyonundaki görevliyi silahla tehdit ederek, 2 bin TL çaldı. Görevlinin cep telefonunu alarak ellerini plastik kelepçe ile bağlayan hırsızlar, işyerinden çıkarken motor yağı da alarak kaçtı. 

Olay saat 04.00 sıralarında,Mengen ile Zonguldak arasındaki karayolu üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Mengen'e 4 kilometre uzaklıkta bulunan akaryakıt istasyonunda görevli Ahmet Karabostan işyerinde bulunan koltuğa uzanırken, istasyona gelen kişileri fark etti. Yerinden kalkan Ahmet Karabostan kar maskeli 3 kişiyi görünce kapıyı tutmaya çalıştı. Maskeli kişilerden birinin elindeki tabancayı gören Ahmet Karabostan masanın arkasına doğru kaçarken, ellerinde demir ve sopa bulunan iki kişi ile elinde tabanca bulunan bir kişi Karabostan'ı tehtit ederek paraları istedi. 2 bin lirayı alan hırsızlar, Ahmet Karabostan'ın cep telefonunu da aldı. Hırsızlar daha sonra yere yatırdıkları Ahmet Karabostan'ın ellerini plastik kelepçe ile bağladı.Hırsızlardan işyerinden ayrılırken içlerinden birisi raflara bakarak motor yağı aldı. Hırsızlar daha sonra geldikleri araçla kaçtı. Elindeki kelepçeden kurtulan Ahmet Karabostan işyerindeki telefonla akaryakıt istasyonunun sahiplerine haber verdi. İhbar üzerine gelen jandarma güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyerek, olayla ilgili soruşturma başlattı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128