Akgün Ford Trucks 4S Plazayı Ali Koç Açtı

Sakarya’nın lider otomotiv firmalarından AKGÜN, Ford Trucks müşterilerine satış, servis, ikinci el ve yedek parça hizmetlerini içinde barındıran 4S Plazayı görkemli bir törenle hizmete açtı.

Akgün Ford Trucks 4S Plazayı Ali Koç Açtı

Sakarya’da Dörtyol Eskişehir yolu üzerinde hizmete giren AKGÜN Şirketler Grubu Yöneticileri Süleyman Akgün, Erhan Akgün ve Nurhan Akgün Bilir’in ev sahipliğindeki plaza açılışına Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç eşliğinde hizmete sunuldu.

 

Açılışta Akgün şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erhan AKGÜN şunları söyledi, “93 yılında Sakarya’nın ilk Ford plazasını buraya kurduk. İlerleyen zamanlarda Koç ailesinin bir üyesi olduk ve bu prensipte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sektörde önemli bir noktadayız. 45 ülkeye iş yapıyoruz ancak bu şirketlerimizin hepsinin merkezi Sakarya. Çeşitli şehirlerde bayilikler kursakta şirket merkezlerimizi her zaman Sakarya’da bıraktık. Bizim için çok önemli bir durumdur. 5 ilde fabrikalarımız var ancak babamızın vasiyeti ve Sakaryalı olmamız nedeniyle burası bizim her zaman merkezimiz oldu.

 

Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç şunları söyledi, “20 yıllık işbirliklerinden ötürü Akgün ailesine teşekkür ediyorum. Sakarya bizim için önemli bir yer. İki fabrikamız burada bulunuyor. Otomotiv alanındaki çalışmalarımız devam edecek. Burada gerçekleştirdikleri çalışmalarla Türkiye’de önemli bayilerimizden biri haline geldiler. Biz şirketimize yeni yatırımlar yaparken, bayilerimiz de bizimle birlikte yatırım yapıyor ve bu sayede kamyon bayi ağımız da giderek güçleniyor” dedi.

Konuşmaların ardından plaza protokolün kurdeleyi birlikte kesmesiyle açıldı. Daha sonra verilen kokteyl ve yemek sonrasında davetliler plazayı gezerek otomobiller ve servisler hakkında bilgi aldılar. Akgün ailesi bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına ve üst düzey yöneticilere teşekkür etti. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2015, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128