Aklıselim Topluluğu bin adet karafil dağıttı

Bolu Kent Konseyi Gençlik Meclisi’ne bağlı lise öğrencilerinden oluşan Aklıselim Topluluğu, Anneler günü münasebetiyle İzzet Baysal Caddesi’nde 1000 adet karanfil dağıttı.

Aklıselim Topluluğu bin adet karafil dağıttı

Haber: Semih BAYKAL

Karanfil dağıtımında ilk olarak açıklama yapan Bolu Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Harun Yıldız şu ifadelere yer verdi; “Sadece bugün değil her gün annelerimizin değerini bilen bir gençlik olarak ritüel haline gelen bu günü boş geçmek istemedik.  Âlemlere rahmet olan Peygamber Efendimiz hadis-i şerifinde “Cennet annelerin ayakları altındadırdiyerek  bizlere açık bir mesaj verdi. Bu anlamda  annelerimizin ve anne adaylarımızın ve özellikle şehit annelerimizin anneler günü kutlu olsun.”

“BİR GÜN DEĞİL HER GÜN ONLARI DÜŞÜNMEK”

Son olarak açıklama yapan Aklıselim Topluluğu Başkanı Ahmet Özdemir şu şekilde konuştu; “Bizler bugün burada annelerimizin bu özel gününde onlara çiçek hediye ederek mutlu etmeye çalışyoruz. Eğer annelerimizin değerini şuanda bilemezsek bir gün onları çok arayacağız. Bir gün değil her gün onları düşünmek ve “of” bile dememek dileğiyle başta Hz. Âmine validemiz ve şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyoruz” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2016, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128