AKP zulmünden kurtulma zamanı geldi…

MHP Bolu 2’inci sıra milletvekili Kader Garipoğlu, gerçek bir MHP’li olduğunu Bolu halkına yakından göstermeye devam ediyor. Kendisinin Kocaeli’nden geldiğini ama gerçek bir Bolulu kadar Bolulu olduğunu, Türk bayrağının dalgalandığı her yerin vatan toprağı olduğunu vurgulayarak, “AKP zulmünden kurtulma zamanı geldi” diye konuştu.

 AKP zulmünden kurtulma zamanı geldi…

Haber: Kasım ŞAHİN

MHP’in Bolu’dan ilk milletvekili kadın adayı olma unvanına sahip olan ve aday gösterildiği günden itibaren Bolu’yu baştan aşağıya dolaşarak halkın ayağına kadar giderek onların sorunlarını yakından dinleyen Kader Garipoğlu, Bolu halkının çok cana yakın ve misafirperver olduğunu vurgulayarak, “Partilimi arkadaşlarımla birlikte ilimizde adım atmadık yer bırakmadan dolaşmaya çalışıyoruz. Kadın olmamdan dolayı Bolulu vatandaşların ilgisi gerçekten çok fazla. Bolulu kadınlarımız beni karşılarında görünce alnımdan öpüp beni kutluyorlar. Kadının güçlü olduğunu ve her işin altından kalkabileceğimi bana söylüyorlar. Bende bunu göstermek için alanlardayım. Kadınlarımız sandıktan kaçmamasını istiyorum. Sandığa sahip olan kadınlarımız sayesinde MHP’yi iktidar yapacağız” dedi.

13 yıldır ülkeyi yönetim AKP iktidarının ülkeyi bölmeye, parçalamaya çalışmasına artık göz yumulmaması gerektiğini ve artık buna dur demenin zamanın geldiğini de vurgulayan Garipoğlu, “Bayraklarımız yakıldı, Atatürk büstleri yakıldı, ülke parçalanma yoluna girdi, çözüm süreci altında bir masaya oturularak bebek katilinin affı bile bu ülkede gündeme geldi. Bunlar ne zaman oldu. AKP iktidarında oldu. MHP olarak bunlara artık yeter diyoruz. Bolu halkı olanları bitenleri yakından takip ederek çok iyi biliyor. Sandık yakında önümüze konacak ve Bolu haklıda sandıkta gerçek hesabı soracaktır. Ülkeyi en iyi şekilde yönetecek olan MHP’ye EVET mührünü basacaktır, Haydi Bolu artık uyan ve gerçekleri gör. Al eline mührünü ve MHP’ye vur. Vur ki artık analar ağlamasın” diye konuştu. 


Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2015, 19:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim AKI
İbrahim AKI - 5 yıl Önce

resim üzerinde görünen ve haberi hazırlayan tarafından konulmuş "akp zulmünden kurtulma zamanı geldi." ibaresi esnaf olarak bizi bağlamaz. işyerimize her partiden gelirler, bizde nezaketimizi gösteririz.

SIRADAKİ HABER

banner128