AKP’den teşekkür ziyareti

AKP Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve arkadaşları birlik başkanı Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Tahir Gayret ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Doğanay referandumda destek verdikleri için Gayret’e teşekkür etti.

AKP’den teşekkür ziyareti

Haber: Aysun Beykoz

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Nurettin Doğanay, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel, Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Ak Parti İl Genel Sekreteri Mustafa Nuri Gürsoy ve partinin yönetim kurulu üyeleri ile beraber Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret ettiler.

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Nurettin Doğanay ve arkadaşlarını Birlik Başkanı Tahir Gayret ve Birlik Yönetim Kurulu Üyeleriyle beraber karşıladılar. Yapılan Ziyarette bazı esnaf ve sanatkarlar oda başkanları da hazır bulundular.

Birlik Başkanı Tahir Gayret, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Nurettin Doğanay ve arkadaşlarının ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Nurettin Doğanay yaptığı konuşmada, kendilerinin bu ziyaretini kabul eden ve büyük bir misafirperverlik gösteren Birlik Başkanı Tahir Gayret ve arkadaşlarına teşekkür etti. İl Başkanı yaptığı açıklamalarda 16 Nisan Ülkemiz için bir milat bir dönüm noktası olmuştur. Bu referandumda evetçilerde kazanmıştır hayırcılarda, artık ülkemizde belirsizlik ortamları ve koalisyon hükümetleri dönemi sona ermiştir. İstikrar, hızlı ve kuvvetli bir yönetim şekli gelmiştir.Nasıl sizleri referandum öncesi bilgilendirme ve destek ziyaretlerinde bulunduysak şimdi de teşekkür ziyaretinde bulunuyoruz diyerek sözlerine son verdi.

Ziyaret oda başkanlarının il başkanına sorularıyla beraber sohbet havasında devam etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2017, 18:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih ÖZDEMİR
Salih ÖZDEMİR - 4 yıl Önce

besob un başı nın hala görevde olması meşru değildir. nedeni 3,5 trilyon şu an çöp olan sanayi projesi .850 bin tl inşaatların bitimine kadar aldığı sekreterya parası. or..pularla yenilen 833 bin tl kadın peçete parasına kadar aldı. gayretin destekçi oda başkanları hala maaş alan bu adamın esnafın başını yere eğdirdiğini b başkanının yalakalığını bırakmadığını görmüyormusunuz..bakan faruk özlünün taşınma işi esnafın isteği doğrultusunda üzmeden yapılacak onların yerleri çok değerli yurt genelinde 17 milyon dolar değere sahip derken ve işi belediye ve odaların üzerinden aldığını bilmiyormusunuz.neden bu bilgiler esnaftan saklanıyor . bu bilgileri birlik başkanından duymamız gerekmiyormu.bütün bu nedenler ortadayken hala arkasından gidenler yalakadır.

SIRADAKİ HABER

banner124