Akşener’in gündeminde Bolu var

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kastamonu ilinde yaptığı ziyaretler sonrası, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın, mülteciler konusunda yaptığı açıklamayı değerlendirdi.

Akşener’in  gündeminde Bolu var

Haber: Okay Özcan

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın, kentte yaşayan yabancı uyrukluların faydalandığı belediye hizmetlerine zam yapılmasına ilişkin önergesinin, CHP ve İYİ Parti'li meclis üyelerinin oylarıyla kabul edilmesine ilişkin, "Sığınmacıların Türkiye'ye hurra yapması yanlıştır” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın, kentte yaşayan yabancı uyrukluların faydalandığı belediye hizmetlerine zam yapılmasına ilişkin önergesinin, CHP ve İYİ Parti'li meclis üyelerinin oylarıyla kabul edilmesine ilişkin, "Sığınmacıların Türkiye'ye hurra yapması yanlıştır. Avrupa'nın dediğini yapıp Türkiye'yi hendek etmek çok büyük bir hainliktir, basiretsizliktir, bu da yanlıştır. Ama idarecilerin yaptığı hatalar neticesinde gelmiş o insanlara da düşmanlık etmek yanlıştır." dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2021, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128