Aktan Bigadiç’e Gidiyor

Yeniçağa Kaymakamı Barış Aktan’ın tayini çıktı

Aktan Bigadiç’e Gidiyor
 Yeniçağa Kaymakamı Barış Aktan’ın tayini çıktı. Yaklaşık 4 yıldır ilimiz ve ilçelerinde görev yapan Barış Aktan, son kararnameyle Balıkesir Bigadiç’e atandı. Göynük’te göreve başlayan Aktan, sonrasında Yeniçağa ilçemize atanmıştı. Vali İbrahim Özçimen’in oluru ile vali yardımcılığı da yapan Aktan, Milli Eğitim gibi önemli kurumun yanı sıra, İl Basın Halkla İlişkiler, BİMER, İl Yazı İşleri Müdürlüğü, Hukuk İşleri, İl etik Kurulu, İl İnsan Hakları Kurulu, Şehit ve Gazi İşlemleri ve Bilgi İşlem Müdürlüğüne bakıyordu.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2013, 22:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolulu
bolulu - 8 yıl Önce

adaletli, herkesin derdini dinleyen , engelli vatandaşlarımızla bizzat ilgilenen ,eğitime çok önem veren ve ilimizde büyük ve önemli projelere imza atmış sayın kaymakamımıza yeni görev yerinde başarılar dileriz.

Gökhan SAKARYA
Gökhan SAKARYA - 8 yıl Önce

birlikte çalişmak güzel olduğu kadar unutulmaz bir kazanimdi. doğruluğu, dürüstlüğü ve çalişkanliğinin yaninda o örnek kişiliği ile tam bir eğitmen edasina sahipti. teşekkürler sayin valim, görevlerinizde başarilar diliyorum.

mustafa
mustafa - 8 yıl Önce

insan gibi insan ender amirlerimizdendir.aramızdan ayrılması bolumuz için bir kayıp ,balıkesir için büyük bir şanstır.yeni görev yerinde muvaffakiyetler dileriz.

derbest
derbest - 6 yıl Önce

biz de hiç memnun değiliz her ne hikmetse

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124