Aktaş Mahallesi buluşmasına yoğun ilgi

Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ‘Bizim Mahalle Projesi’ kapsamında gerçekleştirilen mahalle buluşmaları bu hafta Aktaş Mahallesi’nde gerçekleştirildi. İnkılap İlkokulu Bahçesi’nde gerçekleştirilen buluşmada Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz mahalle halkıyla bir araya geldi.

Aktaş Mahallesi buluşmasına yoğun ilgi

HABER: Ceylan BEYKOZ

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ‘Bizim Mahalle Projesi’ kapsamında gerçekleştirilen mahalle buluşmalarında Aktaş Mahallesi halkı ile bir araya geldi. İnkılap İlkokulu bahçesinde gerçekleştirilen buluşmaya Başkan Yılmaz ve mahalle halkının yanı sıra, Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve Ekrem Çetinkaya, daire müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Programda mahalle halkına seslenen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Vatandaşlarımızla kucaklaşacağımız toplantılar serisi olarak şu an her mahallemizde bir toplantı gerçekleştiriyoruz. Bugün bu toplantıların ikincisini yapıyoruz. İlki Akpınar Mahallemizde yapılmıştı ve şu an ise Aktaş Mahallemizdeyiz ve ben böyle bir organizasyonu yapan arkadaşlarımı kutluyorum. Aktaş Mahallesi’nde yaptıklarımız ile ilgili ikinci dergimizde hazırlanmış durumda ve bunu da sizlere sunacağız. Şu an başka birçok kurumumuzda bizim bu çalışmalarımıza destek veriyor. Bu birlikteliğimizin daim olması çok önemli ve diyor ve katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yılmaz konuşmasının ardından Aktaş Mahallesi’ne özel hazırlanan dergiyi vatandaşlara dağıtarak okul bahçesinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarına ait stantları gezdi. Yılmaz daha sonra Bolu Belediyesi tarafından hazırlanan yemekten vatandaşlara kendi eliyle ikram etti.

Kanser Taraması, Organ Bağışı, Diş Taraması, Fidan Dağıtımı ve daha birçok etkinliğin yer aldığı mahalle buluşmasında Bolu Belediyesi Halk Dansları Ekibi tarafından sergilenen gösteri ise izleyenlerden büyük alkış aldı.

Programın sonunda Aktaş Mahallesi Muhtarı İsmail Usta tarafından Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2016, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER