“Alaaddin YILMAZ’a Teşekkür Ediyorum”

Geçtiğimiz günlerde Bolu Belediyesi Zabıta ekipleri rutin uygulamaları sırasında Bolu’da faaliyet gösteren Olcay Özkök’ün işlettiği internet kafede denetim yapmıştı ve gerekli uygulamaları kendisine iletmişti. Ancak soğuktan korunmak için internet kafeye giren bir kedi Özkök’ün başına dert oldu.

“Alaaddin YILMAZ’a Teşekkür Ediyorum”

HABER: FARUK ÇİDEM

Kendisinin hayvan sever bir kişi olduğunu ve soğuk günlerde sokakta bulunan hayvanların bakımını da üstlendiğini ancak işyerinde beslemediğini belirten Özkök, basında çıkan bazı haberlerin yanlış anlaşıldığını söyledi. 

Bolu Belediyesi ve Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın yanlış anlaşılmadan dolayı hayvan düşmanı gibi lanse edilmesinin kendisini üzdüğünü dile getiren Olcay Özkök şunları söyledi; “İşyerimde yapılan denetimlerde evcil hayvan bakmamla ilgili yapılan haberlerin aslında bir yanlış anlaşılmadan dolayı Bolu Belediyesi ve Belediye Başkanı Sayın Alaaddin Yılmaz’ı hayvan düşmanı gibi gösterilmeye çalışılması şahsımı son derece üzmüştür.

Bolu Belediyesi’nin sokak hayvanları için yaptığı çalışmaları bir hayvan sever olarak yakından takip etmiş ve her zaman bizzat mutlu olduğumu ifade etmişimdir.

Aynı zamanda Batı Karadeniz Bölgesindeki en donanımlı hayvan barınağın Bolu’ya ait olduğunu ve kediler için yapmış olduğu kedi evlerini de bilmekte ve yakından takip etmekteyim. Fakat geçtiğimiz günlere mağduriyetimin giderilmesi için yaptığım açıklamada kamuoyunda yanlış anlaşılmalar meydana gelmiştir.

Şahsım adına Bolu Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin Yılmaz’a sokak hayvanları için yaptığı çalışmalar nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyorum.” 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2016, 17:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128