Ali ERCOŞKUN: Kıbrıscık'a önemli hizmetler verdik

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun seçim çalışmaları kapsamında Kıbrıscık'ı ziyaret etti.

 Ali ERCOŞKUN: Kıbrıscık'a önemli hizmetler verdik

7 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarına devam eden Ali Ercoşkun, Kıbrıscık'ta vatandaşlarla bir araya geldi. Köseler ve Yazıca Köylerine giden Ercoşkun vatandaşlarla sohbet etti. Kıbrıscık için önemli çalışmalar yaptıklarını ifade eden Ercoşkun, “TBMM'ye gittiğimizden bugüne kadar Bolu ve İlçelerimiz için çalışmalarımızı sürdürdük. Kıbrıscık'ta bu çalışmalardan nasibini aldı. Bölge için en önemli çalışmalarımızın başında olan Alanhimmetler Barajı ile 450 hektarlık alan ve yaklaşık 6 köyün sulam aproblemini ortadan kaldırdık. Organik Gübnre Fabrikası ile hem tarıma hem de çiftçilerimize katkı sağladık. İnşallah 7 Haziran seçimlerinden sonra ülkemizdeki istikrarın sürmesiyle birlikte Kıbrıscık'a daha fazla hizmet getireceğiz” dedi.


İLÇE MERKEZİNDE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ


Köylerde gerçekleştirdiği seçim çalışmalarının ardından ilçe merkezine giden Ali Ercoşkun, ilçe teşkilatıyla birlikte esnafları gezdi. Esnaflardan destek isteyen Ali Ercoşkun, Kıbrıscık için el ele vererek çalışacaklarını belirtti.


KAMU KURUMLARINI DOLAŞTI


Ali Ercoşkun daha sonra ilçede bulunan kamu kurumlarını ziyaret etti. Kıbrıscık Kaymakamlığı, İlçe Tarım Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Maliye, Tapu Kadastro, Milli Eğitim, Sosyal Yardımlaşma ve İlçe Sağlık Müdürlüklerini ziyaret eden Ali Ercoşkun daha sonra personelle sohbet etti. Kıbrıscık için gerçekleştirdikleri çalışmaları anlatan Ali Ercoşkun, seçimlerde destek ve dua istedi.


“KIBRISCIK'TA TARİH YAZDIK”


Kıbrıscık'ın Ak Parti İktidarı döneminde önemli hizmetleri aldığını açıklayan Ercoşkun, “Kıbrıscık bizim i,çin önemli ilçelerimizin başında geliyor. Yıllardır büyük sorun olan Bolu – Kıbrıscık yolunu çözüme kavuşturduk. Bunun yanında Tarıma yönelik çok iyi çalışmalar yaptık. Kıbrıscıklı çiftçilerimizin ortağı olduğu Gübre Fabrikasını kurduk. 80 Konutluk TOKİ inşaatı tamamlanarak hak sahiplerine dağıtıldı. 450 hektar alana sulama yapacak olan Alanhimmetler barajını bitirdik. İlçe merkezine spor salonu yaptık. Kıbrıscık iktidarımız döneminde çok iyi hizmetler aldı. İnşallah 7 haziran seçimlerinden sonra da aynı istikrarla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2015, 19:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolu14
bolu14 - 5 yıl Önce

hakikaten çok büyük hizmetler verdiniz, hakkınız yanmez. i̇l olma müjdesini de başbakan bolu ya gelince verir.

kıbrıscıklı
kıbrıscıklı - 5 yıl Önce

ali bey umarım kıbrıscıkın berbat yolunu görmüşsünüzdür.

SIRADAKİ HABER

banner128