ALİ ERCOŞKUN: VATANDAŞIMIZ BÖLÜCÜLERE PRİM VERMEZ

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, CHP ve HDP'ye yüklenerek, “Şımartılarak ümit gibi gösterilen HDP ile CHP'nin koalisyon ışığı söylemleri annelerimizden tepki alıyor” dedi.

ALİ ERCOŞKUN: VATANDAŞIMIZ BÖLÜCÜLERE PRİM VERMEZ

7 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarını son saate kadar sürdürecek olan Ak Parti Bolu Teşkilatları, vatandaşlarla bir araaya gelmeye devam ediyor. Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun ve teşkilat üyeleri Cumhuriyet Caddesinde esnafları ziyaret etti. Caddedeki tüm esnafları ziyaret ederek destek isteyen Ali Ercoşkun, esnafların ilgisi karşısında büyük sevinç yaşadı.

Esnafın ilgisinin Bolu'daki seçim sonucunu ortaya çıkarttığını ifade eden Ercoşkun, “Bolulu vatandaşlarımızın bize göstermiş oldukları ilgi ve alaka aslında seçim sonucunu şimdiden gözler önüne seriyor. İnşallah 3'lü ve güçlü şekilde Ankara'ya giderek Bolu için çalışacağız” dedi.

CHP İLE HDP'YE YÜKLENDİ

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, CHPile HDP'nin kol kola hareket ettiğinin altını çizerek, “Cumhuriyet Caddesi ve ara sokakları esnafları tek tek, kapı kapı gezdik. Buradaki esnaflarımız içlerinden çıkan kardeşleri olan şahsıma büyük ilgi gösterdiler. Türkiye'nin istikrarı, değişimi ve dönüşümü anlamında esnaflarımız yola devam diyorlar. Seçime sayılı gün kala Türkiye gündemine düşen CHP ile HDP'nin koalisyon söylemleri özellikle annelerden büyük tepki alıyor. Bugüne kadar siyasi olarak demokrasinin vazgeçilmez öğesi olması gerekmesine rağmen maalesef PKK'nın maşası olmaktan kurtulamayan, kan ve gözyaşına sebep olan HDP bugün şımartılarak ümit gibi gösterilmeye çalışılıyor. CHP'nin HDP ile koalisyona yeşil ışık yakması annelerimizin tepkisini alıyor. Tutulamayacak vaatler verilebilir. 1500 liralık maaş ve emekliye yerine getirilemeyecek sözler verilebilirler Ancak Türk milleti yeri gelir kuru ekmek ve soğana razı gelir ama hiç bir zaman bu bölücülere, ülkeyi kan ve göz yaşına boğanlara prim vermez. HDP ile CHP koalisyonu söylentileri de seçimi tamamen noktalamıştır. Milletimiz istikrardan yana tavrını ortaya koymuştur” dedi.   HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2015, 23:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128