Ali ERCOŞKUN’dan Dörtdivan’a müjdeler

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, Dörtdivan'da köy ziyaretleri yaptı.

 Ali ERCOŞKUN’dan Dörtdivan’a müjdeler

7 Haziran'da gerçekleştirilecek olan seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Ali Ercoşkun, Dörtdivan'da esnaf ziyaretleri yaptı. Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu ile birlikte ilçe merkezindeki esnafları gezen Ali Ercoşkun, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Bolu için çalıştıklarını belirten Ali Ercoşkun, “TBMM'ye gittiğimiz andan itibaren Bolu için çalışmalar yaptık. Bolu'nun 9 ilçesinde, 491 köyünde önemli hizmetler gerçekleştirdik. Tabi ki bu hizmetlerimizin yanında gerçekleştiremediğimiz çalışmalarda oldu. Bu çalışmaları da önümüzdeki dönem el birliği ile hayata geçireceğiz” dedi. 


KÖYLERDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ


Ali Ercoşkun esnaf ziyaretlerinin ardından merkeze bağlı köylere gitti. Vatandaşlarla bir arya gelen Ali Ercoşkun, Tekke Barajı ile çok önemli bir projeyi hayata geçirdiklerini açıkladı. Ercoşkun, “Bolu'ya çok önemli bir tesis kazandırdık. İnşaatı hızla devam eden Tekke Barajı ile Dörtdivan ovasında yer alan yaklaşık 155 bin 230 dekar zirai araziyi sulayacağız. Ayrıca Gerede ve Dörtdivan'da 7 milyon metreküp içme suyu temin edeceğiz” dedi. 


ALTERNATİF YOL MÜJDESİ


Dörtdivan'a alternatif yol ağı ile ulaşım kalitesinin arttırıldığını söyleyen Ercoşkun, açıklamalarına şöyle devam etti:
“Yıllardan beri şikayet edilen, yolun doksan derecelik açıyla oluşan virajlarından dolayı büyük sıkıntı çekilen yolda sorun ortadan kalkıyor. Dörtdivan-Yeniçağa yolunun ihalesi ile yeni bir güzergah ile Dörtdivan’ı Mengen yol ayrımına bağlayacak. Böylelikle Dörtdivanlı vatandaşlarımız modern yol ağına sahip olacaklar.” HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2015, 19:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
adem gümüş
adem gümüş - 5 yıl Önce

sen geçen dönem verdiğin sözleri sanki tuttun şimdi müjde veriyorsun hani ne oldu adliye sarayı daha ihalesi bile olmadı seçime az kaldı bolu halkı size yol verecek.

SIRADAKİ HABER

banner128