Alkollü Şahıs Ortalığı Birbirine Kattı

Bolu’da aşırı alkol alarak özel halk otobüsüne para vermeden binen şahıs önce şoförle kavga etti daha sonra caddeyi ve hastaneyi birbirine kattı. Olay,  akşam saatlerinde İzzet Baysal Caddesi'nde meydana geldi....

Alkollü Şahıs Ortalığı Birbirine Kattı

Bolu’da aşırı alkol alarak özel halk otobüsüne para vermeden binen şahıs önce şoförle kavga etti daha sonra caddeyi ve hastaneyi birbirine kattı.

Olay,  akşam saatlerinde İzzet Baysal Caddesi'nde meydana geldi. Alkollü olduğu tespit edilen H.B.(40) isimli şahıs, evine gitmek için özel halk otobüsüne bindi. Ayakta durmakta güçlük çeken şahıs bindiği otobüse para vermedi. Özel halk otobüsünün şoförü Ekrem Öztürk, şahsın ücret ödemesini isteyince tartışma başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu yumruklar konuştu. Araya giren vatandaşlar kavgayı ayırıp polise haber verdi. Olay yerine gelen polisler alkollü şahsı kontrol etmekte zorlandı. Caddeyi birbirine katan ve etrafa küfürler savuran şahıs hastaneye götürüldü. Hastane girişinde H.B., hem polise hem de gazetecilere zor anlar yaşattı.Alkollü şahıs hakkında soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128